Ke stažení

Logotyp BANDI VAMOS white


Pánské obleky BANDI - logotyp

Download info: file ZIP

Conent: 5 files - PSD, AI

Logotyp BANDI VAMOS pro účely tisku v rozlišení 300 dpi

Download logo BANDI VAMOS


Informace pro obchodní partnery

Pokud sjednáváte se společností BANDI VAMOS s.r.o., majitelem ochranné známky BANDI, BANDI VAMOS obchodní spolupráci, například o poskytnutí prostoru pro reklamu na vaší akci oproti finančnímu nebo věcnému plnění, vlastník ochranné známky BANDI, BANDI VAMOS, si vyhrazuje právo určení kde, kdy a jak bude ochranná známka prezentována. Tyto náležitosti musí být při obchodní spolupráci vždy upraveny předem smlouvou. Bez řádně uzavřené smlouvy nelze ochrannou známku BANDI, BANDI VAMOS užít a prezentovat na žádné akci.

Jedná se například o spolupráce s:

producenty filmů a seriálů
organizátory sportovních událostí
pořadateli kulturních a společenských akcí - plesy, semináře, taneční soutěže, taneční školy apod.  


Informace pro provozovatele internetových stránek

V případě, že máte úmysl prezentovat ochrannou známku BANDI, BANDI VAMOS na svých internetových stránkách, například v referencích, požádejte předem o souhlas majitele ochranné známky. V případě, že uvedete ochrannou známku na své internetové stránky bez vědomí majitele ochranné známky, vystavujete se riziku, že se majitel ochranné známky bude domáhat práv, vyplývajících ze Zákona č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách

V případě udělení souhlasu si majitel ochranné známky BANDI, BANDI VAMOS vyhrazuje právo určení formy obsahu a způsobu prezentace reference na externích internetových stránkách.  




 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...