Archiv článků

Potíte se v létě v obleku? Pořiďte si košili s krátkým rukávem - Nyní v AKCI za výhodnou cenu

Košile BANDI s krátkým ru...
Potíte se v obleku v letních vedrech? Ať už jste celé dny v práci nebo jako host na svatbě, můžete se tomu vyhnout. Košile s krátkým rukávem je skvělé řešení, které vám pomůže. Je potřeba ovšem dodržet určité zásady. Jaké? Přečtěte si je v tomto článku a zjistíte, jak je to jednoduché. 

Podívejte se na košile s krátkým rukávem, které ocení zejména manažeři do zaměstnání nebo svatební hosté na svatební veselce, při horkých letních dnech.

Do práce bez saka? Ano, je to možné

Košile BANDI s krátkým ru...
Formální oblečení v práci můžete vyřešit zcela jednoduše. Košilí s krátkým rukávem. V letních vedrech je skvělým řešením pracovního oblečení pro manažery. Ovšem pozor! Existují pravidla všeobecného dress code, která byste při nošení košile s krátkým rukávem měli dodržovat. To znamená, že si při letních vedrech můžete vzít do práce košili s krátkým rukávem za podmínky, že si ponecháte sako doma.

Oblekové sako není vhodné brát sebou do ruky nebo jej nosit přehozené přes rameno. Taktéž nesmí viset ve vaší kanceláři na ramínku nebo přes židli a být v dohledu. Ověřte si, jestli váš firemní dress code košili s krátkým rukávem povoluje. Pokud ano, řídíte se pravidly všeobecného dress code.


Příklad vhodné košile s krátkým rukávem do zaměstnání, model regular BERITOS. Nyní v AKCI.

Košile BANDI s krátkým ru...

Původní cena 879 Kč

Cena v AKCI 470 Kč

Ušetříte 400 Kč.

Akce platí pouze v měsíci srpnu. Podívejte se na košili v e-shopu www.BandiVamos.czNa svatbě lze nosit košili s krátkým rukávem

I zde platí, že byste měli dodržovat pravidla společenské etikety. To znamená, že při oficiální části programu svatby není vhodné nosit pod sako košili s krátkým rukávem. Oficiální část programu není ovšem celý svatební den. Po té, co se uskuteční svatební obřad a následně svatební hostina, pokračuje svatební veselka volnou zábavou. A právě zde je vaše příležitost, abyste se převlékli.

Pokud jste ubytovaní, převléknete se na hotelovém pokoji do košile s krátkým rukávem a uvážete si kravatu, kterou jste měli na sobě během dne. Sako ponechte na pokoji a neberte si jej sebou. Takto oblečeni můžete zpět do společnosti. Pokud jste zvolili pod sako také oblekovou vestu, rovněž i ji nechte odloženou na hotelovém pokoji. Vestu ke košili s krátkým rukávem není vhodné oblékat.


Příklad vhodné košile s krátkým rukávem na svatbu, model regular . Nyní v AKCI.

Košile BANDI s krátkým ru...

Původní cena 879 Kč

Cena v AKCI 470 Kč

Ušetříte 400 Kč.

Akce platí pouze v měsíci srpnu. Podívejte se na košili v e-shopu www.BandiVamos.czČeho byste se měli vyvarovat

Košili s krátkým rukávem si ke společenskému obleku pod sako nikdy neoblékejte. U manažerů tento prohřešek zpravidla nenajdete. Na svatbách se s tím setkáte celkem často. Proč není vhodné nosit k obleku košili s krátkým rukávem si přečtěte v článku Jdete na svatbu? Čtěte, jak správně vybrat košili a kravatu, abyste vypadali skvěle.Podmínky AKCE

- Akce platí pouze od 3. 8. - 31. 8. 2016.

- Akci lze uplatnit v kamenných prodejnách BANDI a v eshopu www.BandiVamos.cz.

- Společnost BANDI VAMOS s.r.o. má právo na změnu podmínek v průběhu konání akce.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...