Archiv článků

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model slim Mario - skvělá volba místo riflí

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Elegantní volnočasové kalhoty slim Mario jsou navržené pro muže, kteří milují moderní styl a praktické využití. Tmavě modrým kalhotám dodali designéři od BANDI šmrnc propracovanými detaily. Díky vyštíhlenému střihu spolu s kvalitním materiálem se budete v kalhotách cítit příjemně a pohodlně po celý den.

Doporučujeme je manažerům do zaměstnání v kombinaci s košilí, studentům do školy a všem mužům pro nošení ve volném čase. Kalhoty Mario skvěle zkombinujete s jiným volnočasovým oblečením z řady Casual Collection. 

Popis volnočasových kalhot

Pro tento model kalhot Mario byla zvolena tmavě modrá látka, podle aktuálních trendů. Ležérnost kalhot je zdůrazněna šedými doplňky na kapsách a dalšími decentními detaily. Kalhoty Mario jsou vytvořeny v moderním slim střihu. Díky tomuto vyštíhlení Vám kalhoty skvěle padnou.

Kvalitní pevná látka v sobě obsahuje 65 % bavlny. Ta vám zajistí, že se v kalhotách budete cítit pohodlně a příjemně. Pro ještě větší komfort a lepší pohyblivost je do materiálu přidán polyester z 35 %. Vyvážená kombinace zajistí minimální mačkání kalhot a prodyšnost, kterou oceníte v teplých měsících.

Kalhoty se řadí se do modelové řady Casual Collection. Podívejte se na další oblečení z této volnočasové kolekce v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz a dotáhněte svůj outfit k dokonalosti.


Původní cena: 1.699 Kč

Nová výprodejová cena: 999 Kč

Ušetříte: 700 Kč

VYPRODÁNO


Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Detail pánských kalhot

Při fotografování v ateliéru byl zvolen denní volnočasový outfit podle nejnovějších trendů ve světové módě. Ke kalhotám Mario byla vybrána volnočasová košile a kožený opasek s obuví v tmavě hnědé barvě.

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...


Tip pro vás

Doplňte kalhoty Mario světlou košilí a sakem ve volnočasovém stylu. Tento ležérní outfit využijete jak do zaměstnání, tak na rande či k běžnému nošení. Takzvaný Casual styl je na vrcholu současné světové módy a hlavně v Itálii je velice oblíbený. Buďte IN. Podívejte se na aktuální nabídku volnočasových sak BANDI nebo na moderní volnočasové košile.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...