Archiv článků

Aby se o vás taneční partnerky popraly! Využijte AKCI na luxusní pánský oblek do tanečních!

Pánský smoking BANDI pro ...
AKCE Taneční jsou za dveřmi a je nutné se správně obléknout. Dobře zvolené oblečení a příjemné vystupování, to je vstupenka na taneční parket. Jaké šaty vybrat, abyste nezůstal na ocet? 

Zvolte tmavý lesklý oblek, ve kterém budete hvězdou tanečního parketu. Doporučujeme pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Venatro, ve kterém zaujmete každou ženu. 


Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Venatro


Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Venatro, je ideální pro slavnostní události, jako jsou taneční. 

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Venatro je vyroben z exkluzivního jemného materiálu v černém lesku. Díky oblíbenému vyštíhlenému, tedy slim střihu, vám dokonale padne na tělo. Model je obohacen o moderní detaily, jako jsou zešikmené kapsy na saku nebo zúžená klopa.

Pánský oblek slim TIBBI V...

Kvalitní látka, vyrobená z 40% vlny, 30% viskózy a 30% polyesteru, zaručuje maximální pohodlí.


Původní cena obleku: 6.999 Kč

Nová akční cena do tanečních: 3.999 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč


Zvýhodněná akční cena do tanečních platí pouze od 26.8.2016 do 4.9.2016. AKCI může uplatnit pouze student, který se při nákupu prokáže platným potvrzením o účasti na základních tanečních kurzech pro rok 2016. Například dokladem o zaplacení kurzu, potvrzením o účasti s razítkem taneční školy, potvrzenou přihláškou do tanečních kurzů.


UPOZORNĚNÍ Zvýhodněná cena je časově omezená a obleky mizí každým dnem. Jestli je ještě k dispozici vaše velikost modelu, zjistíte v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI.


BANDI doporučuje

Nechcete zbytečně utrácet? Vezměte tři kamarády do prodejny BANDI a využijte jedinečnou akci 3+1 nejdražší zdarma!


Tip navíc

Jaromír Jágr v prodejně P...
Už jste si vybral oblek a nevíte, jakou zvolit košili a doplňky? Přečtěte si jak se správně obléct do tanečních, abyste zářil jako Jaromír ve Varech.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...