Archiv článků

Exkluzivní MMA Galavečer pro příznivce bojových umění

Bojová umění v octagonu -...
Chcete zažít jedinečnou sportovní událost? Zveme vás na MMA Galavečer, který se koná v hotelu Clarion v Ostravě, v sobotu 24.9.2016 od 18:00 hodin. Partnerem MMA Galavečera je značka Pánské obleky BANDI.

Protože se jedná o exkluzivní zápasy Victory Fighting Championship League, je počet míst omezen. Zakupte si včas lístky na tuto jedinečnou akci, která je nejen sportovní, ale také společenskou událostí.

Podívejte se, jestli jsou ještě volná místa na Ticketportal.


Pozvánka na MMA galavečer v hotelu Clarion Ostrava


V rámci Galavečera čeká na návštěvníky velká tipovací soutěž o cenu v hodnotě 10 000 Kč od partnera Galavečera, značky Pánské obleky BANDI. Každý návštěvník, který si zakoupí vstupenku, může na ústřižku tipovat vítěze hlavního zápasu. Lístky se správným tipem budou zařazeny do slosování a zástupce značky Pánské obleky BANDI vybere jednoho vítěze. Podrobnosti jsou uvedeny na vstupence.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...