Archiv článků

Exkluzivní Galashow s latinou 2016 už tuto sobotu v Ostravě a v přímém přenosu v České televizi

Chcete vidět ty nejlepší tanečníky? Zveme vás na finále prestižní mezinárodní soutěže Super Grand Prix profesionálů v latinskoamerických tancích. Už tuto sobotu, 1. října v přímém přenosu na ČT1 od 21:15 hod. Generálním partnerem Galashow s latinou 2016 je značka Pánské obleky BANDI.

Provádět pořadem budou Adéla Banášová a Leoš Mareš, kteří dali svůj vztah k tanci najevo účastí v taneční show StarDance a její slovenské obdobě Leťs Dance. 

Tato přehlídka nejlepších profesionálních párů světa, která je označována za obdobu tenisového grandslamového turnaje, proběhne v letošním roce kromě Ostravy také ve Stuttgartu a ve Vídni. A právě finále ostravské taneční Super Grand Prix bude ozdobou již osmého ročníku zábavného pořadu České televize Galashow s latinou 2016. 

O hudební část pořadu se postarají Michal David, úřadující československá SuperStar Emma Drobná, Martin Chodúr, Markéta Konvičková, Rock & Roll Band Marcela Woodmana, Jaroslav Kuneš, ostravští mistři světa v salse Michaela Gatěková a Jakub Mazúch a další. 

Předávání šeku BANDI
Předávání šeku BANDI
Předávání šeku BANDI

Pánský oblek BANDI, model...
Chystáte se na společenskou událost a chcete vypadat skvěle? Doporučujeme pánský oblek BANDI, model V.I.P. Vazquez, ve kterém bude každý muž hvězdou večera. Oblek je vhodný pro výjimečné slavnostní události, jako je svatba, ples nebo oslavy jubileí. K obleku doporučujeme černou košili BANDI, model slim Sanabelo, abyste dokonale sladili večerní oblečení. 

Tato přehlídka nejlepších profesionálních párů světa, která je pro svou špičkovou úroveň v tanečních kruzích označována za obdobu tenisového grandslamového turnaje, proběhne v letošním roce kromě Ostravy pouze ve Stuttgartu a ve Vídni.

A právě finále ostravské taneční Super Grand Prix bude ozdobou již osmého ročníku tanečně zábavného pořadu České televize Galashow s latinou. Jeho průvodci budou premiérově Adéla Banášová a Leoš Mareš, kteří o svém vztahu k tanci dali vědět účastí v taneční show ČT StarDance a její slovenské obdobě Let’Dance!

O hudebně zábavnou část letošní Galashow s latinou 2016 se postarají Michal David, úřadující československá Superstar Emma Drobná, Martin Chodúr, Markéta Konvičková, Rock and Roll Band Marcela Woodmana, Jaroslav Kuneš, ostravští mistři světa v salse Michaela Gatěková a Jakub Mazůch a další.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...