Archiv článků

Ostravak Ostravski - PREMIÉRA nové české komedie v kinech

ostravak ostravski
Máte rádi komedie, u kterých se bavíte od začátku do konce? Zajděte si na novou ostravskou komedii, která si rozhodně nebere servítky. Zveme vás do kina na film Ostravak Ostravski, který bude mít premiéru 20. října 2016. Hlavním partnerem filmu je značka Pánské obleky BANDI. 

Nová česká komedie byla vytvořena podle námětu legendárního blogera a jeho sedmi knižních bestsellerů s názvem Deniky Ostravaka. 

Jarek Ostravski je horník jako každý jiný. Když ale v dole bouchne jedna ze štol a on zachrání spoustu svých kamarádů ze závalu, stane se hrdinou a rázem se mu jeho život obrátí naruby. Vedením firmy je povýšen z dolu do kanceláře, aby se staral o horníky, dostane se do zorného úhlu médií, rodiny, přátel, ale především se znásobí jeho kredit u žen. Kdo by ale mohl tušit, jak to celé je vlastně doopravdy...


Režie: David Kočár

Hrají: Igor Chmela, Dušan Sitek, Jitka Smutná, Pavel Kikinčuk, Jan Vondráček, Michal Čapka

ostravak ostravski
ostravak ostravski
ostravak ostravski
ostravak ostravski


Oficiální trailer filmu Ostravak Ostravski 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...