Archiv článků

Výhodný tip na vánoční dárek pro muže. Se slevovým VOUCHEREM na 200 Kč

Vánoční voucher na nákup ...
Nezapomeňte uplatnit VÁNOČNÍ VOUCHER na 200 Kč při nákupu u BANDI

Chcete vaše blízké potěšit krásným dárkem na Vánoce a přitom ušetřit? V BANDI máte skvělou příležitost. Použijte VÁNOČNÍ VOUCHER. Ušetříte tak 200 Kč z vašeho nákupu. VOUCHER je platný ve všech značkových prodejnách Pánské obleky BANDI a v e-shopu www.BandiVamos.cz

A navíc. Při nákupu nad 500 Kč už nemusíte dárek k vánocům balit. BANDI vám přidá značkovou dárkovou krabici ZDARMA. Šetřete váš čas.

Máte na výběr z mnoha možností, jak potěšit vaše muže. Partnera, tatínka, dědečka, bratra nebo třeba i kolegu v práci. Dokonalým dárkem pro praktické muže je zaručeně pánské spodní prádlo BANDI.

Pokud máte doma muže, který si potrpí na luxusní věci, doporučujeme kožené peněženky nebo pánský opasek BANDI, vyrobený z býčí kůže. Pro muže, kteří se rádi hezky oblékají, doporučujeme jako vánoční dárek kravatu. Podívejte se na nepřeberné množství typů, barev a vzorů pánských kravat od BANDI. Modely kravat vhodné do zaměstnání i pro společenské události.

Správnou volbou bude také luxusní sada manžetových knoflíčků. Elegantní doplňek každého gentlemana a skvělá varianta šperku pro muže. I muži nosí šperky.

KDY Vánoční voucher uplatníte?

Nakupte v době od 1. 11. do 23. 12. 2016 nad 1.000 Kč a 200 Kč vám bude z nákupu odečteno.


KDE Vánoční voucher proměníte?

V e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve kterékoliv značkové prodejně Pánské obleky BANDI.


JAK pomocí Vánočního voucheru ušetříte 200 Kč?

V internetovém obchodě před placením zadejte do poznámky číslo pod čárovým kódem, který je uvedený na vašem Vánočním voucheru. V prodejnách Pánské obleky BANDI předložte u pokladny vytištěný Vánoční voucher.


Nemáte ještě VÁNOČNÍ VOUCHER na 200 Kč? 

Získejte jej ještě dnes. VÁNOČNÍ VOUCHER na 200 Kč obdržíte při nákupu nad 1000 Kč v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI. Vybírejte pro vaše muže kvalitní a elegantní vánoční dárky výhodně.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...