Archiv článků

Chceš se stát známým modelem? Přijď na CASTING značky Pánské obleky BANDI

Casting 2017
Máš možnost stát se známým a úspěšným modelem. Nezáleží na tom, jestli jsi profesionální model, nebo chceš jen využít šanci. Příležitost má každý muž, který chce odstartovat svou novou kariéru. Vyplň přihlášku a přihlas se na casting.


Registrace uzavřena. Vybraným uchazečům byl zaslán e-mail s organizačními pokyny.


INFORMACE KE CASTINGU

KDY? V pondělí 24. 4. 2017 od 10:00

KDE? V Praze - Grandior Hotel Prague, Na poříčí 42, 110 00 Praha 1

CO ZÍSKÁŠ? Vybraný model získá exkluzivní smlouvu na roční spolupráci v hodnotě 100 000 Kč a cenné zkušenosti. Postaví se vedle známých a úspěšných modelů, se kterými BANDI spolupracuje.

JAK SE PŘIHLÁSIT? Registrace uzavřena.


Upozornění: Vybraným zájemcům pošleme do pátku 21. 4. 2017 e-mail s pozvánkou na casting, ve kterém se dozví bližší informace.


PODMÍNKY ÚČASTI NA CASTINGU

Věk: 18 – 40 let

Výška: 178 – 200 cm

Postava: štíhlá postava, konfekční velikost

Vzhled: mužný a charismatický typ, přirozený účes

Bydliště: Česká republika

Časová flexibilita


Podívej se na úspěšné modely značky Pánské obleky BANDI a zařaď se mezi ně.


Známé tváře značky BANDI

Ilir Preçi
Casting BANDI 2016

Vítěz z castingu v roce 2015. Výhra Ilirovi přinesla nejen otevřené dveře do světa módy, ale i modelingu. Zkušenost získal s focením v ateliérech i v exteriéru. Jak on sám tvrdí, stal se pro své okolí známý a lidé jej poznávají na ulici. V rámci spolupráce se značkou Pánské obleky BANDI se stal tváří mnoha kampaní. Nyní se účastní různých soutěží, např. Muž roku, kde mu zkušenosti, které získal velmi pomáhají v postupu dál.


Michal Gajdošech 
Casting BANDI 2016

Tento rodák ze Slovenska se umístil v prestižní soutěži Muž roku 2013 na druhém místě. O rok později se zařadil mezi TOP 10 nejhezčích mužů světa na mezinárodní soutěži Mister International 2014, která se konala v indonéské Jakartě. V modelingu úspěšně prorazil nejen v Česku a na Slovensku. Má za sebou zkušenosti z přehlídek pro známé módní značky, fotil pro prestižní časopisy i známé fotografy.Martin Saints
Casting BANDI 2016

Model brazilského původu žijící v italském Miláně je skutečný profesionál ve svém oboru. Již několik let je velice žádaným modelem po celém světě. Pózoval jako fotomodel nejznámějším světovým značkám pánského oblečení. Díky tomu cestuje mezi městy módy, jako je Londýn, Miláno nebo Zurich, včetně České republiky, kde fotil pro BANDI. Pro svůj mužný vzhled prorazil také jako herec. Natočil několik reklam a dokonce i hudebních klipů.

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...