Archiv článků

Svatební veletrhy 2018 – pozvánka pro ženichy a nevěsty

Pozvánka na svatební vele...
TIP OD BANDI Chcete být nejlépe oblečeným párem na vaší svatbě?  V tom případě navštivte výstavní expozici módní značky Pánské obleky BANDI na svatebních veletrzích 2018.

Odborní poradci vám rádi poskytnou cenné informace a tipy, aby byla vaše svatba dokonalá a vy si tento významný den skvěle užili.


Proč zajít na svatebním veletrhu k BANDI?

Odborní poradci vám prozradí, jak správně obléknout ženicha a ještě ušetřit, například na delší líbánky. Ukáží vám nové modely pánských svatebních obleků, svatebních vest, slavnostních košil, kravat, opasků, obuvi a doplňků. Získáte tipy, jak to udělat, aby ženich mezi svatebčany vynikl a vypadal jako chlap. Současně se dozvíte, jak se vyhnout chybám, které mohou vaši svatbu pokazit.

Tyto nezbytné rady by vám měly pomoci, aby ženich vypadal skvěle a nevěsta na něj byla pyšná. A to nejen v den svatby, ale i při každém prohlížení svatebních fotografií nebo videí. Svatba trvá den, ale vzpomínky na ni jsou věčné.

Kromě rad a tipů máme pro vás i něco navíc. Při návštěvě výstavní expozice BANDI obdržíte ZDARMA exkluzivní brožuru plnou praktických rad „Jak se správně obléknout na svatbu a čeho se vyvarovat“. Dále získáte POUKAZ v hodnotě 500 Kč pro nákup svatebního oblečení a obuvi ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.

POZOR: Brožura s praktickými radami a Poukaz v hodnotě 500 Kč jsou určené výhradně pro návštěvníky veletrhů a jinde je nelze získat, ani v prodejnách BANDI.

Přečtěte si níže, kterých veletrhů se bude módní značka Pánské obleky BANDI účastnit, a vyberte si místo a termín, které vám nejvíce vyhovují.

Naši odborní poradci budou připraveni poskytnout vám maximální množství informací, aby vaše svatba byla nezapomenutelná.


Vyberte si svatební veletrh, který je pro vás ideální


19.–20. 1. – BRNO Svatební veletrh Brno

26.–27. 1. – PARDUBICE Svatební veletrh Pardubice 2018

26.–27. 1. – PRAHA Svatební veletrh Diplomat

28. 1. – VALTICE Svatební den na zámku Valtice

18. 2. – PLZEŇ Svatební korzování – Svatební veletrh jinak

3.–4. 3. – OSTRAVA Svatba 2018

POZOR: Seznam svatebních veletrhů není konečný a bude se postupně doplňovat. Doporučujeme sledovat aktualizace v tomto článku, aby vám žádný veletrh neunikl.

Jste zvědaví a nemůžete se dočkat?

Nemusíte čekat až do veletrhu. Podívejte se již nyní. Takto mají správně vypadat svatební kravaty nebo svatební vesty a motýlky, které ženichovi zaručí, že bude vypadat na svatbě ze všech mužů nejlépe.

Pánské obleky BANDI - sva...
Pánské obleky BANDI - sva...
Pánské obleky BANDI - sva...


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...