Archiv článků

Tipy na dokonalý valentýnský dárek pro muže

Pánské obleky BANDI -Tipy...
VALENTÝN Den svatého Valentýna je čím dál významnější pro všechny páry po celém světě. Nejinak tomu je i v Čechách. Zamilovaní si v tento den předávají dárky, kterými vyznávají svou lásku jeden druhému. Proto je vhodné vybrat takový dárek, kterým svou náklonnost vyjádříte co nejlépe a který váš muž skutečně ocení.

Už víte, čím obdarujete vašeho milovaného manžela nebo přítele na Valentýna, abyste jej potěšili? Připravili jsme pro vás pár zaručených tipů na dárek k Valentýnu, které udělají radost každému muži.


Jaký dárek muže zaručeně potěší?

Pokud chcete být originální, darujte výjimečný parfém BANDI Aprimé for Men. Mužná vůně, plná esencí z exotických dřevin a koření, dokonale podtrhne osobnost vašeho muže. Uděláte tak radost nejen jemu, ale i sobě. Proč? Protože pokaždé ucítíte tuto jedinečnou vůni na vašem milovaném.

Jasnou trefou do černého jsou stylové manžetové knoflíčky BANDI. Tento pánský šperk, který skvěle umocní luxusní vzhled muže, pořídíte již od 199 Kč. Prohlédněte si kompletní nabídku manžetových knoflíčků BANDI.

Dokonalým dárkem pro muže je také luxusní pánské spodní prádlo. Nejenže se v něm bude cítit velmi pohodlně. Navíc bude vypadat mužně a přitažlivě ve chvílích, kdy se bude chtít líbit jen vám. Vyberte boxerky, které mu budou nejvíce slušet.

Parfém BANDI Aprimé for M...
Manžetové knoflíčky BANDI
Pánské obleky BANDI - dár...

Pánská kožená peněženka BANDI je rovněž skvělým tipem na dárek pro muže. Navíc ji dostane v luxusním dárkovém balení. Zvolte mezi černou a hnědou variantou pánské peněženky BANDI z pravé kůže.

Stále nevíte, co darovat? Nebo si u oblečení nejste jistí správnou velikostí? I tady pro vás máme jednoduché řešení. Zvolte praktický dárkový šek například v hodnotě 500 Kč, 1.000 Kč nebo 3.000 Kč a budete mít jistotu, že jste vybrali správně.

Aby byl váš dárek opravdu výjimečný, nechte si ho zabalit do exkluzivní dárkové krabičky BANDI, kterou nyní získáte za 1 Kč při nákupu nad 550 Kč.

Pánská peněženka BANDI z ...
Dárkový šek BANDI
Dárková krabička BANDI s ...

Všechny dárky nakoupíte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo v kterékoli značkové prodejně Pánské obleky BANDI.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...