Archiv článků

Jak se správně obléknout k maturitě či závěrečným zkouškám, abyste ovlivnili zkušební komisi ve svůj prospěch?

Správný oblek k maturitě
AKCE Období maturitních a závěrečných zkoušek se nezadržitelně blíží. Kromě biflování je proto nejvyšší čas začít řešit také to, jak se ke zkouškám obléknout. Správně zvolené oblečení může totiž výrazně zvýšit vaše šance na úspěch. Je důležité, abyste na zkušební komisi působili tak, že jste naučení a připravení. A to i v případě, že tomu tak není. K tomu vám může pomoci bezchybný výběr obleku, díky kterému si získáte zkoušející na svou stranu. Jak to funguje, se dočtete v tomto článku.

Pro mnohé rodiče nebo studenty je pořízení nového obleku k maturitě či zkouškám finančně velmi náročné. Proto se Bandi rozhodl s tímto problémem pomoci a vyjít vám vstříc. Vytvořil pro vás speciální slevu na správný oblek k maturitě a ke zkouškám. Podívejte se, kolik při nákupu tohoto obleku za zvýhodněnou cenu ušetříte a jak v něm můžete vypadat.Dokonalý oblek k maturitním a závěrečným zkouškám se SLEVOU 2.500 Kč

Ovlivněte zkušební komisi...
Podle společenské etikety je ke zkouškám vhodný tmavý matný oblek. Proto je pro vás perfektní volbou pánský oblek BANDI, model Marquez. Tento moderní černý oblek v matném provedení navíc pořídíte ve třech různých střizích. Díky tomu vám skvěle padne, ať už máte jakoukoli postavu. Budete v něm působit elegantně a na zkušební komisi přesvědčivě.


Podívejte se, který střih je pro vás nejvhodnější:


– Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Marquez – ideální pro muže štíhlé a standardní postavy

– Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Marquez – skvělá volba pro standardní mužskou postavu

– Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT Marquez – ocení muži s objemnějším hrudníkem či silnějšíma nohama


Pánský oblek BANDI, model Marquez nyní získáte s mimořádnou SLEVOU 2.500 Kč za zvýhodněnou cenu 5.499 Kč. Při jeho koupi navíc obdržíte V.I.P. kartu BANDI se slevou 10 %, kterou uplatníte při každém dalším nákupu. A to se rozhodně vyplatí. Pro uplatnění slevy si stáhněte tento VOUCHER a přečtěte si podmínky akce.


Podmínky AKCE

Pánský oblek BANDI, model Marquez pořídíte za akční cenu jen v případě, že současně s ním zakoupíte elegantní pánskou košili a kravatu, bez kterých se u zkoušek neobejdete. Pro uplatnění slevy je nutné se při placení zaregistrovat a předložit vytištěný voucher spolu s potvrzením o studiu, nebo studentským a občanským průkazem. Pozor, akce platí pro všechny studenty pouze od 15. 3. do 22. 4. 2018 nebo do vyprodání zásob. Nelze ji kombinovat s dalšími akcemi a slevami.

Neodkládejte nákup a přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli kamenné prodejny Pánské obleky BANDI. Budete tak mít větší jistotu, že seženete tu správnou velikost. Podívejte se, kterou značkovou prodejnu BANDI máte nejblíže. Jaké další triky platí na zkoušející, abyste u maturity a jiných zkoušek prošli hladce, si přečtěte v článku Jednoduché triky pro studenty, jak si oblečením ulehčit maturitní zkoušky.


Tipy a triky, které vám u maturitních a jiných zkoušek pomohou k úspěchu

Dokonalý outfit k maturit...
Pokud zvolíte správné oblečení, učitelé a profesoři z vás budou mít skvělý pocit hned při vstupu do místnosti. Je důležité, abyste jim dali příležitost myslet si, že je to jejich zásluha a že právě oni z vás vychovali elegantního a slušného mladého muže. Tím si zajistíte, že vás podpoří, i kdybyste toho moc nevěděli. Co si tedy kromě tmavého matného obleku vzít na sebe?

– Košili volte jedině bílou. Zkoušející vás v ní budou podvědomě vnímat jako čistotného, pořádkumilovného, a tedy i připraveného a naučeného.

– Kravatu vybírejte v decentních barevných odstínech, které nebudou komisi zbytečně provokovat. Například světle modrou nebo světle zelenou.

– Nezapomeňte na černou, koženou, šněrovací, společenskou obuv v matném provedení. Samozřejmě čistou. 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...