Archiv článků

Pánský kabát BANDI, model Maurice Olbert George

Pánský kabát Maurice Olbe...
Tento pánský zimních kabát kopíruje čím dál víc oblíbeného stylu retro 70-tých let minulého století. Pánský kabát z materiálu polyester, Maurice Olbert George, doporučujeme nejen k pánským oblekům, ale také pro volný čas. Chcete-li být tedy originální a mít záruku, že tento kabát užíváte pouze vy, máte jedninečnou příležitost k výběru kabátu nyní.


Cena kabátu je 5.999,- Kč a zahrnuje pánskou šálu se vzorem káro. Spolu s pánským oblekem představuje kabát špičku v současné pánské módě.

VYPRODÁNO

Popis pánského zimního kabátu

Hlavními prvky připomínající módu 70-tých let minulého století jsou na kabátu nárameníky,  stahovací pásky  na rukávech, pásek, sedlo na zadním dílu a dvouřadé zapínání s vysokým límcem. Podobnost s kdysi oblíbenými "Baloňáky" je  naprosto dokonalá.

Díky odnímatelné tepelné vložce je kabát vhodný k nošení ve kterémkoliv ročním období. Materiál polyester, příjemný na omak, je nepromokavý a voděodolný.

Jen originálem a svou jedninečností uděláte dojem.

Detaily pánského zimního kabátu

Pánský kabát Maurice Olbe...
Pánský kabát Maurice Olbe...
Pánský kabát Maurice Olbe...
Pánský kabát Maurice Olbe...
Pánský kabát Maurice Olbe...
Pánský kabát Maurice Olbe...


K pánskému kabátu MAURICE OLBERT George doporučujeme tmavé obleky jako jsou např. ELDO II. Giacomo nebo model pánského obleku V.I.P. II. Alan


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...