Archiv článků

Nemáte čas nakupovat ve všední dny? Přijďte si vybrat oblečení ve státní svátek v úterý dne 1. 5. 2018

Pánské obleky BANDI - ote...
Máte jedinečnou možnost nakupovat v prodejnách Pánské obleky BANDI i v době státního svátku v úterý 1. 5. 2018. Odborní poradci vám pomohou s výběrem oblečení tak, abyste se oblékli správně a neudělali chybu. Využijte tento čas k pohodlnému a klidnému nákupu pánského společenského oblečení, například na svatbu, do zaměstnání či pro volný čas.

Podívejte se na otevírací dobu vaší nejbližší prodejny Pánské obleky BANDI.

Pozor, týden na to je také svátek. Upozorňujeme zákazníky, že v době trvání státního svátku Dne vítězství v úterý 8. 5. 2018 jsou všechny značkové prodejny Pánské obleky BANDI zavřeny. V tomto případě nakupujte z pohodlí vašeho domova v e-shopu www.BandiVamos.cz, kde pouze nyní pořídíte například elegantní košili ve výprodeji již od 299 Kč.


Otevírací doba prodejen BANDI o státních svátcích v květnu

Úterý 1. 5. – OTEVŘENO

Úterý 8. 5. – ZAVŘENO


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...