Archiv článků

Už máte pro tátu dárek ke Dni otců?

Tipy na dokonalý dárek ke...
Každému tátovi jistě udělá radost, když si na něj syn nebo dcera vzpomene a potěší ho vkusným dárkem. Ideální příležitostí je pro vás Den otců, který letos připadá na neděli 17. června. Pokud si nejste jistí, jaký dárek by váš táta ocenil, nechte se inspirovat našimi jedinečnými tipy.
Kvalitní kožený opasek

Pokud chcete vsadit na jistotu, volte kožený opasek. Vynosí ho každý muž. K obleku, bavlněným kalhotám i riflím. Na výběr máte opasky s klasickou sponou nebo moderní sponou automat. Nepřehlédněte ani oboustranné opasky s otočnou sponou, které vám nabídnou dvě barevné varianty za cenu jedné.


Vkusná kožená peněženka

Nezbytným doplňkem elegantního muže je také pánská kožená peněženka. I při placení v restauraci nebo předávání vizitek obchodním partnerům je důležité udělat perfektní dojem. Prohlédněte si luxusní koženou peněženku BANDI v exkluzivní dárkové krabičce.


Elegantní kravata

Bez elegantní kravaty se neobejde žádný muž. Pro společenské události, jako jsou například plesy nebo svatby, je kravata nezbytným doplňkem pánského obleku. Mnoho mužů nosí kravatu také do práce. Pro volný čas se ideálně hodí pletené či vlněné kravaty. Vyberte tátovi kravatu, kterou zaručeně vynosí.

Pánský opasek BANDI, mode...
Pánské peněženky BANDI, m...
Pánská pletená kravata BA...


Manžetové knoflíčky

Tento pánský šperk dokonale umocní luxusní vzhled muže. Ať už se chystá na svatbu, ples nebo oslavu jubilea. Vybrané modely doporučujeme také do zaměstnání, například manažerům. Podívejte se na kompletní nabídku manžetových knoflíčků BANDI.


Originální pánský parfém

Pokud chcete být originální, darujte výjimečný parfém BANDI Aprimé for Men. Mužná vůně, plná podmanivých esencí z exotických dřevin a koření, perfektně doplní osobnost muže. Přečtěte si, jak jej získat se slevou.

Stále nevíte, co vybrat? Řešení je prosté. Věnujte tátovi praktický dárkový šek, za který si pořídí oblečení, obuv i doplňky BANDI přesně podle svého vkusu.

Manžetové knoflíčky BANDI...
Parfém BANDI Aprimé for M...
Dárkový šek BANDI


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...