Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO III. Demon - trojdílná elegance

ELDO III. Demon 1
VÝPRODEJ Pánský oblek s vestou ELDO III. Demon vám dodá velmi elegantní a slavnostní vzhled. Moderní, jemně vyštíhlený střih je vhodný pro všechny věkové kategorie. Vyniknete v něm na všech oslavných událostech jako jsou svatby, promoce, plesy, taneční či narozeniny. Skvěle se hodí je jako svatební oblek pro ženicha.

Exkluzivní a zároveň praktický materiál v barvě grafit je zdoben jemným dezénovým proužkem. Pokud vám chybí pořádný oblek do společnosti, neváhejte a pořiďte si jej za výprodejovou cenu.


Popis obleku

Model ELDO III. Demon má sako a oblekovou vestu v mírně vyštíhleném střihu. Sako na tři knoflíky má navíc kratší klopy a jeden rozparek na zacdní straně. Moderní střih kalhot s puky a bez sámků odpovídá nejnovějším trendům ve společenské módě. Podle pravidel společenské etikety si navíc můžete ve společnosti odložit sako v případ,ě že máte na sobě oblekovou vestu. To je příjemná výhoda, když je vám třeba na plese po několika tanečních kreacích teplo. V oblekové vestě budete stále vypadat společensky.

Kvalitní materiál ve složení 40 % vlna, 30 % viskóza, 30 % polyester zaručuje obleku trvalou formu a minimální možnost pokrčení. Je tudíž vhodný pro celodenní nošení v jakémkoliv ročním období.


Původní cena obleku: 4.399 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.400 Kč

VYPRODÁNO


Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů pánského obleku ELDO III. Demon. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

ELDO III. Demon 2
ELDO III. Demon 3
ELDO III. Demon 4Tip navíc

Víte, kterých chyb se nejčastěji dopouštějí muži při nošení obleků, košil a doplňků pánské společenské módy? Pokud chcete ve společnosti udělat dojem, přečtěte si článek Jak správně nosit oblek, abyste vypadali skvěle.


Doporučujeme

K mírně lesklému obleku, který nosíte na společenské události, doporučujeme černou lakovanou obuv. Podívejte se na aktuální nabídku kvalitní ručně šité obuvi na e-shopu BandiVamos.cz za velice příznivé ceny.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...