Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model CARSON DONN Ignazio - pro dominantního muže

Pánský oblek CARSON DONN ...
VÝPRODEJ. Trojdílný pánský oblek CARSON DONN Ignazio je dokonalým řešením pánského obleku do zaměstnání. Volný střih, prodyšnost a trvalá forma obleku, to jsou vlastnosti, které oceníte při celodenním nošení.

Doporučujeme jej také ke zkouškám nebo na jakoukoli událost, kde chcete dosáhnout úspěchu. V obleku z šedé matné látky spolu s vhodně zvolenou košilí a kravatou budete působit důvěryhodným dojmem. Neváhejte a pořiďte si oblek nyní za akční cenu.


Popis pánského obleku

Pánský oblek CARSON DONN Ignazio je vyroben ze vzdušného, lehkého a na omak velice jemného materiálu. Skládá se ze saka s prodlouženou délkou  se třemi knoflíky. Dále z vesty vyrobené ze stejného materiálu jako oblek a kalhot se sámky. Oblek je navržen pro muže do zaměstnání nebo muže, kteří musí zvládat stresové vypětí. Návrháří od BANDI proto zvolili volnější střih saka, vesty i kalhot, abyste se v obleku cítitli pohodlně a svěže po celý den.

Materiál obleku CARSON DONN Ignazio je ve složení 40 % vlny, 55 % polyesteru a 5 % viskózy. Tato kombinace materiálů zajištuje minimální možnost pomačkání, prodyšnost a také udržuje trvalou formu obleku.

Původní cena: 3.499 Kč

Nová cena po slevě: 1.999 Kč

Ušetříte: 1.500 Kč

VYPRODÁNO


Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů pánského obleku CARSON DONN Ignazio. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek CARSON DONN ...
Pánský oblek CARSON DONN ...
Pánský oblek CARSON DONN ...


Doporučujeme

Abyste byli správně oblečeni, je potřeba vědět, že v letním období se nosí světlé barvy kravat a košil. V zimních měsících vybírejte barvy tmavé. Podívejte se na širokou nabídku a spoustu druhů pánských košil na e-shopu BandiVamos.cz


Tip navíc

správný muž se pozná podle toho, že umí uvázat pořádný kravatový uzel, dvojitý Windsor. Vy jej neumíte? Tak se to naučte hned teď. Podívejte se na návod, jak uvázat kravatový uzel.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...