Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model EVER II. Catari - dopřejte si luxus

Pánský oblek SLIM EVER II...
AKCE. Exkluzivní dvoudílný pánský oblek EVER II. Catari je vyštíhlený model obleku vhodný pro každého moderního muže, který chce být oblečen podle posledních módních trendů.

Tmavá šeď obleku ušitého z pololesklé látky Vám pomůže ve společnosti získat prestiž a respekt. Díky neutrální barvě lze tento model pánského obleku doporučit pro jakékoliv roční období a pro jakoukoliv událost. Svatební oblek, plesy, taneční, promoce, volný čas, večerní pracovní rauty, oslavy narozenin aj.  A nejen to. Díky barvě látky nebudete mít žádný problém při výběru barvy a vzoru jak košile tak kravaty.


Popis pánského obleku

Pánský oblek EVER II. Catari je nový model, který je řazen do vyšší řady obleků BANDI. Moderní pojetí  vyštíhleného střihu retro stylu, který v současnosti vládne ve světě pánské společenské módy, nabízí všechny detaily stylu 60-tých let minulého století. Chcete-li zaujmout a být moderním mužem v obleku z exkluzivního materiálu, doporučujeme Vám právě tento model.

Vzdušná a zároveň praktická tmavě šedá látka, ze které je oblek vyroben, dodá muži elegance,  mužnosti a respektu. Složení materiálu 60 % vlna, 25 % polyester a 15 % viskóza zaručuje obleku trvalou formu a minimální možnost pokrčení. Je tudíž vhodný pro celodenní nošení v jakémkoliv ročním období.   

Původní cena: 5.699 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.700 Kč

VYPRODÁNO


Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů tohoto obleku. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek SLIM EVER II...
Pánský oblek SLIM EVER II...
Pánský oblek SLIM EVER II...


Tip navíc

Potřebujete-li ihned vědět to nejdůležitější k tomu, abyste se dokonale oblékli, přečtěte si 10 praktických rad, jak nosit oblek, abyste se ve společnosti neztrapnili.  Tyto praktické rady Vám zaručeně pomohou k Vašemu úspěchu.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...