Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. III. Salvato - oblek dokonalého muže

Pánský oblek V.I.P. III. ...
VÝPRODEJ. Vyštíhlený pánský oblek V.I.P. III. Salvato je oblekem pro náročného muže, které chce na své okolí zapůsobit. Pokud chcete ve společnosti zaujmout, je tento oblek vhodný právě pro vás.

Tmavě šedá barva látky s mírným leskem, který se projeví pouze při umělém osvětlení, vám umožňuje s oblekem snadno kombinovat košile a kravaty v současných módních barvách. Vždy budete vypadat skvěle. Pánský oblek V.I.P. III. Salvato je navíc velmi pohodlný a skvěle se hodí k celodennímu nošení. Doporučujeme pro manažery, dále k promocím, k maturitám a také k jiným společenským událostem, jako jsou oslavy nebo výročí. Tento oblek je ideální také na svatby, ať už pro ženicha nebo svatebního hosta.

Popis obleku

Model V.I.P. III. Salvato patří mezi vyšší řadu pánských obleků BANDI VAMOS. Moderní střih vyštíhleného obleku s vestou v retro stylu, který v současnosti vládne ve světě pánské společenské módy, nabízí všechny detaily stylu 60. let minulého století. Chystáte-li tedy svým outfitem zaujmout ve společnosti a být IN v obleku z exkluzivního materiálu, doporučujeme vám právě tento model.

Vzdušný a zároveň praktický tmavě šedý materiál s jemným dezénovým proužkem v látce vám dodá eleganci a moderní vzhled. Složení materiálu 60 % vlna, 25 % viskóza, 15 % polyester zaručuje obleku trvalou formu a minimální možnost pokrčení. Je tudíž vhodný pro celodenní nošení v jakémkoliv ročním období jak pro volný čas, tak i do zaměstnání. Velkou výhodou tohoto obleku je vesta. Ta je ušitá z oblekové látky, díky čemuž můžete ve společnosti sundat sako, aniž byste se dopustili společenského prohřešku.


Původní cena obleku: 5.699,- Kč

Nová cena po 50% slevě: 2.849,- Kč

Ušetříte: 2.850,- Kč

VYPRODÁNO


Upozorněn:. V prodeji je posledních několik kusů pánského obleku V.I.P. III. Salvato. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek V.I.P. III. ...
Pánský oblek V.I.P. III. ...
Pánský oblek V.I.P. III. ...


Tip navíc

Pokud Vám záleží na Vašem celkovém outfitu, přečtěte si praktické rady pro muže. Jak a pro jakou událost se vhodně obléknout a být úspěšný. Praktické rady při užívání pánské společenské módy pro manažery, studenty, ženichy a moderní muže.

Podívejte se na další modely, které jsou nyní ve VÝPRODEJI.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...