Archiv článků

Pánská společenská obuv Al Capone (psí dečky)

Hledáte-li společenskou obuv, ve které budete vypadat originálně a výjimečně, pak právě obuv Al Capone, tzv. psí dečky, jsou vhodné právě pro vás. Kvalitní, RUČNĚ ŠITÉ boty jsou kombinací velice jemné a matné usně v barvě černé a bílé.

Model obuvi do tanečních a do společnosti pro každou příležitost nabízíme od velikosti 40 do velikosti 45.

Cena obuvi je 2.299 Kč a nabízíme ji v provedení světlé podšívky a stélky, která dodává obuvi na eleganci a luxusu.


Popis pánské obuvi Al Capone

Použité materiály u obuvi Al Capone, tzv. psí dečky: vrch - přírodní useň, podšívka a stélka - přírodní useň a textilie, podešev - ostatní materiál. Obuv, která je ručně šitá, je velice pohodlná a vhodná pro denní nošení. Jak se vyrábí ručně šitá obuv si můžete prohlédnout na fotografiích z výroby obuvi.


Tip navíc

Pokud se chcete v pánské společenské obuvi cítit opravdu pohodlně, vybírejte nejen podle vzhledu, ale také podle toho, jak Vám padne. Obuv nesmí od paty po špičky tlačit a chodidlo musí do obuvi zapadnout bez problému. Obuv na šíři chodidla povolí, protože je vyrobena z kůže. Proto vám doporučujeme nevybírat obuv jinak než po fyzické zkoušce v prodejně. Čtěte více praktické rady při výběru pánské obuvi, které vám zajistí pohodlí a nerušenou zábavu.


UPOZORNĚNÍ

Všechny modely pánské společenské obuvi BANDI VAMOS jsou ručně šité. Výrobní kapacita je určena pouze pro prodejny BANDI VAMOS. Z tohoto důvodu je nabídka obuvi platná pouze pro konečného spotřebitele BANDI VAMOS a není možno plnit objednávky ze strany maloobchodních odběratelů.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...