Archiv článků

AKCE Taneční škola Chlopčík

Taneční mistr Zdeněk Chlo...

Oficiálním Partnerem Pánské obleky BANDI je Taneční škola Chlopčík, pořadatel tanečních kurzů pro střední školy a pro manželské a přátelské páry.

Kurzy vede taneční mistr Zdeněk Chlopčík, známý jako porotce soutěže pořadu České televize STAR DANCE - Když hvězdy tančí, spolu se svou manželkou Brigitou.

Seznamte se se speciálními slevami, které platí pouze pro účastníky základních tanečních kurzů středních škol v Taneční škole Chlopčík pro sezónu 2014/2015:

AKCE UKONČENA

1) V případě, že nakoupíte pánský oblek, košili, společenskou obuv a kožený opasek, obdržíte navíc kravatu nebo motýlka v hodnotě 199,- Kč jako dárek zdarma, dle vlastního výběru. Doklad o koupi, prosím, důkladně uschovejte, protože ho budete potřebovat k uplatnění dalších slev.

2) Pokud přinesete na první lekci tanečních doklad o koupi z prodejny Pánské obleky BANDI a předložíte jej při placení kurzovného, obdržíte od Taneční školy Chlopčík slevu na kurzovném 200,- Kč. A to zcela není vše!

3) Abyste nemuseli chodit na taneční kurzy v jedné kravatě a mohli je střídat podle barvy šatů partnerky, navštivte kdykoli prodejnu Pánské obleky BANDI a vyberte si další kravatu nebo motýlka v hodnotě 199,- Kč jako dárek zdarma. ALE POZOR! Tuto možnost můžete využít pouze v případě, že předložíte doklad o nákupu v prodejně Pánské obleky BANDI (nákup minimálně pánského obleku, košile, společenské obuvi a koženého opasku) a k tomu doklad o úhradě kurzovného z Taneční školy Chlopčík.

UŠETŘÍTE necelých 600,- Kč. A to se jistě už vyplatí.

Tuto akci mohou využít pouze muži - účastníci kurzu Taneční školy Chlopčík.Nejste-li ještě přihlášeni do kurzu základních tanečních pro střední školy, Taneční školy Chlopčík, neváhejte a co nejdříve se přihlašte, i když je už většina kurzů zcela obsazena, pár míst se zcela jistě ještě najde. Přihlaště se na stránce Taneční školy Chlopčík.Fotografie ze základních tanečních kurzů prestižní Taneční školy Chlopčík

Slečny v tanečních Elán
Pánové v tanečních Elán
Taneční mistr Zdeněk Chlo...
Brigita Chlopčíková
Slečny v tanečních Elán
Král a královna valčíku
Vystoupení mistrů na tane...
Taneční pod vedením taneč...
Vždy zcela obsazené kurzy...
Taneční škola Elán Ostrav...
Taneční mistr Zdeněk Chlo...
Slečny v tanečních kurzec...
Kurzisté taneční školy El...
Taneční mistr Zdeněk Chlo...
Taneční škola Elán se těš...
Vše pod dohledem tanečníh...
Taneční škola Elán, Ostra...
Elán - tančit se naučí ka...


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...