Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Tivoli - moderní elegance

Pánský oblek ELDO II. Tiv...
VÝPRODEJ. Model ELDO II. Tivoli je skvělou volbou pánského obleku do zaměstnání, k maturitám, k promocím, na plesy, na svatby, a to jak pro ženicha, tak i pro svatebního hosta. Oblek je díky tmavě šedé barvě s velice mírným leskem vhodný pro nošení do společnosti v jakémkoli ročním období v denních nebo také večerních hodinách.


Navržená látka modelu pánského obleku  ELDO II. Tivoli je v grafitové barvě, je díky složení materiálu velice praktická a vhodná k nošení pro muže jakékoliv věkové kategorie. Tento odstín pánského obleku je ve světové společenské módě velice oblíbený. V tomto obleku budete působit dojmem elegantního a moderního muže.


Popis pánského obleku

Na omak velice jemný a prodyšný materiál v barvě tmavého grafitu je lehký a působí velice luxusním dojmem. Materiál ve složení 40 % vlna, 30 % viskóza, 30 % polyester zaručuje obleku trvalou formu, prodyšnost a minimální možnost pomačkání. Látka je jemná, ale zároveň velice pevná. Tyto vlastnosti oceníte také při celodenním nošení nebo v letním období. Kalhoty jsou vyrobeny v provedení bez sámků s mírným vyštíhlením na konci nohavic. Vnitřní kapsy jsou zdobeny světlou látkou s diagonálním proužkem.

Původní cena: 3.999 Kč

Nová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.000 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ: Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek ELDO II. Tiv...
Pánský oblek ELDO II. Tiv...
Pánský oblek ELDO II. Tiv...Tip navíc

Víte, že si manažer pro obchodní jednání vybírá vždy červenou kravatu, která mu dopomáhá k dosažení úspěchu při jednání? Prohlédněte si pestrou nabídku pánských kravat do zaměstnání na e-shopu BandiVamos.cz.


Doporučujeme

Chcete být v práci ještě úspěšnější? Přečtěte si základní rady a tipy, Jak se obléká manažer do zaměstnání a další praktické informace, které vám pomohou výt úspěšným manažerem.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...