Archiv článků

Pánský svatební oblek BANDI, model ELDO II. Vittore - francouzská champagne

Pánský svatební oblek ELD...
VÝPRODEJ Pánský svatební oblek ELDO II. Vittore je dvojdílný model obleku, který je vhodný pro ženichy a muže v hlavní roli jakékoliv oslavné události. Model pánského svatebního obleku doporučujeme pro letní období, v pozdním jaru nebo při začínajícím podzimu za podmínek slunečného počasí.      

Elegantní  oblek  ELDO II. Vittore je vyroben z látky v barvě champagne, s jemným dezénovým proužkem a leskem. Díky svému volnému a mírně vyštíhlenému střihu je vhodný pro muže jakékoliv věkové kategorie. Ve spojení s vhodnými doplňky budete v tomto obleku působit uvolněným, ale zároveň velice slavnostním dojmem.


Popis pánského svatebního obleku

Svatební oblek ELDO II. Vittore je navržen v barvě champagně a lesklém provedení. Látka je vyrobená s jemným proužkovým dezénem. Sako má dva knoflíky, prodloužené klopy a je mírně vyštíhlené. Tyto moderní prvky dají vyniknout košili a kravatě. Kalhoty jsou taktéž mírně vyštíhlené na konci kalhot v provedení bez sámků.

Kvalitní složení materiálů 60 % vlna, 20 % viskóza, 20 % polyester zajistí, že se v obleku budete cítit pohodlně a příjemně. Další vlastnosti, jako je minimální mačkavost, zachování formy obleku a prodyšnost ocení například ženichové po dlouhém dni, kdy se mají po několika hodinách v obleku začít fotit. S ohledem na vysoké teploty v letních měsících byla pro model pánského svatebního obleku ELDO II. Vittore vybrána látka prodyšná, příjemná, jemná a lehká.


Původní cena: 5.699 Kč

Nová výprodejová cena: 2.699 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...


Tip pro vás

Pro ještě slavnostější vzhled se k tomuto modelu pánské obleku hodí svatební set. Ten obsahuje svatební vestu, anglickou kravatu a kapesníček do saka. Doporučujeme je ve stejné barvě, jako je oblek nebo v jiné barvě. Například v barvě doplňků nevěsty. Podívejte se na svatební vesty na e-shopu BandiVamos.cz


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...