Archiv článků

AKCE Svetry a vesty 1+1 zdarma - každé pondělí

Pánský outfit do zaměstná...

Abyste nemuseli na kvalitní oblečení šetřit nebo zbytečně utrácet, využijte Akce 1+1 zdarma na pánské svetry a vesty. Jeden svetr koupíte, druhý dostanete od nás jako dárek zdarma navíc. Akce platí pouze každé pondělí, do konce měsíce července 2013 nebo do vyprodání zásob.

Tuto nabídku doporučujeme manažerům, studentům a mužům, kteří se chystají na jaře obohatit svůj šatník a doplnit jej o moderní a kvalitní oblečení. A to nejen do zaměstnání, ale také pro volný čas.

Podívejte se na příklady správného oblečení na snímcích v článku.

AKCE UKONČENA

Využití vesty do práce - manažer

Pánský outfit do zaměstn...
Na snímku příklad správného outfitu s vestou pro muže do zaměstnání - do kolektivu. Zejména v jarních a letních měsících. Pokud nemusíte denně docházet do práce v obleku a máte možnost změnit sako za vestu, je to pro vás velká výhoda. Nejenže budete na kolektiv působit svěžím dojmem, ale díky obměnám oblečení vás budou mít za muže, který se vyzná. Navíc vám při teplých dnech nebude horko.

Tento outfit do zaměstnání ovšem vyžaduje, abyste zachovali použití kalhot z obleku nebo textilních samostatných kalhot. Firemní dress code je pro vás limitující a je nutné jej dodržovat. Podívejte se na další snímky této vesty z úpletu na e-shopu BandiVamos.cz

Cena vesty je 499,- Kč a každé pondělí do konce července si k ní můžete vybrat další vestu zdarma. A to v jakékoliv jiné barvě, abyste neměli ve svém šatníku dvě stejné a vypadali každý den skvěle.


Využití svetru do práce - manažer

Pánský outfit do zaměstná...
Svetr je skvělým doplňkem také k pánskému obleku. Oceníte jej v převážné většině roku v chladném období. Spolu s košilí a kravatou je jedinečným a praktickým doplňkem. Díky velice jemnému úpletu se budete i v saku cítit velice pohodlně.

Podívejte se na další snímky svetru z úpletu na e-shopu BandiVamos.cz

Cena svetru je 599,- Kč a každé pondělí do konce července si k němu můžete vybrat další svetr zdarma. A to v jakékoliv jiné barvě, abyste neměli ve svém šatníku dva stejné a vypadali každý den skvěle.


Využití svetru pro volný čas

Pánský outfit pro volný č...
Další možnost, jak se můžete obléknout do zaměstnání i ve volném čase. Rozhalenka na košili uvolní celkový dojem a muž působí mladistvěji. Příklad outfitu, který je velice vhodný pro studenty, pro denní nošení. Nevíte jaký praktický dárek vybrat pro muže? nechte se inspirovat právě tímto příkladem.

Podívejte se na další snímky svetru z úpletu na e-shopu BandiVamos.cz

Cena svetru je 749,- Kč a každé pondělí do konce července si k němu můžete vybrat další svetr zdarma. A to v jakékoliv jiné barvě, abyste neměli ve svém šatníku dva stejné a vypadali každý den skvěle.


Využití svetru pro volný čas

Pánský outfit pro volný č...
V oblečení pro volný čas vám doporučujeme změnu. Moderní je v současné pánské módě nosit svetr na tělo. Bez košile či trika. Nemusíte se obávat, že by vás svetr takzvaně kousal. Díky velice jemnému úpletu se v něm budete cítit pohodlně. Společně s pánským oblekem je to skvělá a moderní kombinace, ve které uděláte dojem. Ve společnosti budete působit dojmem moderního muže. Podívejte se na další snímky svetru z úpletu na e-shopu BandiVamos.cz.

Cena svetru je 749,- Kč a každé pondělí do konce července si k nim můžete vybrat další svetr zdarma. A to v jakékoliv jiné barvě, abyste neměli ve svém šatníku dva stejné a vypadali každý den skvěle.


Pánský outfit pro volný č...
Druhý snímek svetru, který je vhodný k nošení na tělo, představuje pánský outfit pro volný čas. Kamomkoliv a kdykoliv. Třeba na rande. Další snímky tohoto svetru z úpletu.

Cena svetru je 699,- Kč a každé pondělí do konce července si k nim můžete vybrat další svetr zdarma. A to v jakékoliv jiné barvě, abyste neměli ve svém šatníku dva stejné a vypadali každý den skvěle.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...