Archiv článků

AKCE - Máte problém s výškou? Pánské obleky a košile pro vysoké muže s 50% slevou

Pánský oblek BANDI, do sp...

Jste muž vysoké postavy a máte problém sehnat na svou postavu pánský oblek nebo společenskou košili? Oblečení, ve kterém budete vypadat skvěle a budete v něm mít úspěch? Právě pro Vás připravujeme AKCI Pánské obleky a košile pro vysoké muže za 50% ceny. Díky této akci  ušetříte až několik tisíc korun.

Akce platí na všechny modely pánských obleků a košil o velikostních výškách 188 a 194 cm. Slevu od nás obdržíte na dražší variantu obleku nebo košile. Jak na to, a kolik ušetříte, si přečtěte v článku o této akci.

AKCE UKONČENA

Podmínky AKCE

Výhodná nabídka pro manažery nebo muže, kteří se chystají na svatbu ať už jako ženich či jako svatební host. Jak ušetřit a zbytečně neutrácet? Každý zákazník, který si v úterý, středu nebo čtvrtek, v měsíci srpnu 2013, koupí pánský oblek nebo společenskou košili s konfekční výškou 188 nebo 194 cm, může využít nabídky ke koupi dalšího modelu pánského obleku nebo košile se slevou 50%.

Svatební oblek BANDI, pro...

Jeden oblek koupíte, druhý si vyberete za polovinu ceny. Jednu košili koupíte, druhou si vyberte také za polovinu ceny. Jedinou podmínkou je výběr jakéhokoliv modelu pánského obleku nebo košile o konfekční výšce 188 nebo 194 cm. V případě, že si vyberete jeden oblek za 3.999,- Kč a druhý za 4.999,- Kč, dáme vám slevu na dražší oblek. Totéž platí i u košil. Konfekční velikosti 194 cm jsou po drobných úpravách vhodné i pro dvoumetrové muže!

Akce 50% sleva platí pro každý druhý, třetí a další kus pánského obleku nebo košile. Například koupíte jednu košili za plnou cenu, všechny další kusy jsou za 50% ceny. Totéž platí u pánských obleků. A vždy platíte v plné ceně jen jeden kus, a to ten nejlevnější.


Omezení AKCE

Akční nabídka je omezena pouze na úterky, středy a čtvrtky v měsíci sprnu 2013.

Platnost AKCE: od 1. 8. 2013 do 31. 8. 2013. Pouze každé úterý, středa, čtvrtek. Akce platí do vyprodání zásob.

Tuto akci nelze sčítat s dalšími akcemi od Pánské obleky BANDI, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.


Pánská košile BANDI
Pánská košile BANDI - MS ...
Pánská košile BANDI
Podívejte se na aktuální nabídku košil na e-shopu BandiVamos.cz. Můžete si ověřit, jaké jsou košile v aktuální nabídce a také, zda je k dispozici váš rozměr.


Další doporučení jak ušetřit

Pánský oblek slim BASSI L...
Domluvte se s kolegou z práce nebo s kamarádem, který je vysoký nad 185 cm a přijďte si vybrat z několika modelů pánských obleků. Koupíte dva obleky a o slevu se podělíte.

Pro tuto akci jsme pro vás, vysoké muže, připravili až 1200 kusů obleků v několika střihových variantách a materiálů. Modely jsou připraveny na všechny obvody hrudníku!

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ, která se jen tak nevidí. Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčích z BANDI VAMOS. Čtěte více ...


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...