Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Vincenzo - sebevědomý muž

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ. Nejnovější model, dvojdílný pánský oblek ELDO II. Vincenzo, je díky použité tmavé a matné látce, vhodný pro jakoukoliv událost. Díky volnému střihu saka je vhodný pro muže jakékoli věkové ktaegorie mužů. Tento model obleku ocení především muži, kteří potřebují dosáhnout úspěchu.

Doporučujeme jej do práce, k přijímacím pohovorům, studentům ke zkouškám nebo na společenskou událost. Jakou jsou plesy, svatby, oslavy, promoce a další. Díky skvělému složení materiálů oblek využijete v jakémkoliv ročním období.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Vincenzo je vyroben z tmavě šedé matné látky s jemným vlasovým proužkem v téže barvě. Sako má zapínání na dva knoflíky a je volného vyštíhleného střihu. Díky tomu je vhodný také pro muže nekonfekční postavy. Oblekové kalhoty jsou vyrobeny v provedení bez sámků, s mírným vyštíhlením na konci kalhot.

Materiál ve složení 40 % vlna, 30 % viskóza a 30 % polyester je na omak velice příjemný a přitom je pevný a drží tvar. Zvolené složení materiálu vám zajistí trvalou formu obleku, prodyšnost a minimální možnost pomačkání. Tyto vlastnosti oceníte zejména při denním nošení obleku.

Původní cena: 4.299 Kč

Nová cena: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.300 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ: Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Při fotografování modelu v ateliéru byl zvolen večerní outfit, vhodný pro nošení po 18 hodině večerní nebo v zimním období. Ten se oproti dennímu liší výběrem tmavých barev košile a kravaty. Jedná se tedy o správnou volbu oblečení například do tanečních, na plesy, večerní rauty, večírky a podobně.

Pánský oblek BANDI, mode...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...Tip navíc

Pánský oblek BANDI, model...

Abyste byli správně oblečeni, měli byste vědět, že v letním období se nosí světlé barvy kravat a košil a v zimním období barvy tmavé. Podívejte se na barvy pánských košil na e-shopu BandiVamos.cz. Na snímku vpravo je opět model pánského obleku BANDI, ELDO II. Vincenzo, ovšem v bílé košili a růžové kravatě. Tento outfit doporučujeme pro letní období.

Víte, že je rozdíl mezi oblečením do zaměstnání nebo ke zkouškám, v porovnání s oblečením na svatbu a jiné slavnostní události? Špatně zvolený oblek pro manažera může rapidně snížit jeho možnosti úspěchu! Přečtěte si, jak se správně obléknout, abyste byli úspěšní a aby vám oblečení neuškodilo, ale pomohlo. Praktické informace na informačním portálu pro muže Jak vázat kravatu.cz


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...