Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO II. Santiago - zaujme na první pohled

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek ELDO II. Santiago je navržen podle světových trendů pánské společenské módy. Tento středně vyštíhlený dvoudílný pánský oblek je vhodný do práce i do společnosti. 

Pánský oblek je vyroben z kvalitního materiálu černé barvy a díky matnému provedení má široké využití. V pánském obleku ELDO II. Santiago zaujmete na první pohled. Doporučujeme jej především pro manažery do zaměstnání, pro studenty ke zkouškám, do tanečních, pro ženichy nebo svatební hosty, také na ples a podobné společenské akce. V pánském obleku ELDO II. Santiago zaujmete na první pohled důvěryhodným vzhledem.


Popis pánského obleku

Pánský oblek ELDO II. Santiago se vyznačuje mírně vyštíhleným volným střihem, který sluší mužům jakékoliv věkové kategorie. Sako je doplněno o moderní prvky, jako jsou klopy a kapsy prošívané černou nití, což dodává obleku ležérní vzhled. Na zadní straně saka je jeden rozparek, který podporuje moderní vzhled obleku.

Pánský oblek je navržen pro pracovní i společenské události, proto byla zvolena kombinace materiálů, která zajišťuje pohodlí i při celodenním nošení. Materiálové složení je 40 % vlna, 30 % polyester a 30 % viskóza. Díky tomuto si tkanina zachovává trvalou formu a zajišťuje minimální možnost pokrčení. Na dotek je materiál pánského obleku jemný a příjemný.

Původní cena: 4.699,- Kč

Nová cena po slevě: 2.999,- Kč

Ušetříte: 1.700,- Kč

VYPRODÁNO

Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů pánského obleku ELDO II. Santiago. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Doporučení

Po celém světe se k pánským oblekům nosí pletené svetry a vesty, a to nejen v chladném období. Podívejte se na široký výběr značkových svetrů a vest na e-shopu Bandi Vamos a oživte svůj všední vzhled.


Tip pro vás

Víte, že k lesklému obleku patří i lesklá obuv? Tato kombinace z vás udělá opravdového muže, který zaujme. Podívejte se na sortiment ručně šité pánské společenské obuvi BANDI VAMOS, kterou pro vás nabízíme za velice příznivé ceny.


Tip navíc

Nevíte, jak uvázat kravatu? Nevadí. Podívejte se na jednoduché návody na vázání nejlepších kravatových uzlů. Podle nich si uváže kravatu opravdu každý.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...