Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Luciano - italská inspirace

Pánské obleky BANDI, mode...
VÝPRODEJ. Pánský oblek V.I.P. II. Luciano je dvoudílný model, který návrháři od BANDI vytvořili podle italských trendů v pánské společenské módě. Je vyroben z kvalitního a prodyšného materiálu ve světle šedé barvě. Oblek je tedy určen pro letní a podzimní období. Doporučujeme jej pro ženicha či svatebního hosta, pro manažera do zaměstnání nebo studenta k promoci.

Díky elegantnímu vyštíhlemu střihu vám bude oblek sedět jako šitý na míru. V tomto moderním obleku spolu s vhodně zvolenými doplňky budete vypadat jako pravý italský gentleman.


Popis pánského obleku

Pánský oblek V.I.P. II. Luciano je vyšší řadou pánských obleků BANDI VAMOS, které se vyznačují vyštíhleným střihem saka a zúženými kalhotami bez sámků. Skvělými detaily saka jsou prošívání jemnou nití na klopách a kapsách. To dodává obleku ležérní vzhled. Na zadní straně saka je dvojitý rozparek, který podporuje moderní tvar saka. Kvalitní látka tohoto modelu je na dotek jemná a lehká, přesto je oblek pevný a drží stálý tvar.

Pánský oblek BANDI, model...

Složení materiálu je uzpůsobené letnímu období, proto je oblek prodyšný a velice pohodlný dokonce při celodenním nošení v zaměstnání. Složení materiálu 55 % vlna, 30 % polyester a 15 % viskóza vám zajistí, že si oblek zachová trvalou formu, minimální možnost pokrčení a prodyšnost.


Původní cena: 5.399 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.400 Kč

VYPRODÁNO


Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů pánského V.I.P. II. Luciano. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.

Detaily obleku

Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...


Doporučení

Ke světlým oblekům vybírejte košile v barevných odstínech. Doporučujeme barvy jako je cihlová, růžová, lososová, světle fialová, modrá a podobné. Podívejte se na širokou nabídku pánských košil na e-shopu Bandi Vamos.


Tip pro vás

Víte, že podle pravidel společenské etikety není vhodné nosit světlý oblek v zimním období nebo po 18. hodině večerní? Čtěte praktické rady Jak správně nosit pánský oblek, abyste vypadali skvěle.


Tip navíc

Nevíte jak uvázat kravatu? Nevadí. Podívejte se na jednoduché návody na vázání nejlepších kravatových uzlů. Podle nich si uváže kravatu opravdu každý.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...