Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model CARSON DONN Fabio - úspěch na dosah

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ. Trojdílný pánský oblek CARSON DONN Fabio je navržený především pro manažery a muže, kteří chodí do práce v obleku. Model Fabio je oblek klasického rovného střihu, proto je vhodný pro muže nekonfekční postavy. Díky matnému provedení má oblek široké využití nejen na pracovní události, ale hodí se také do společnosti. Proto jej doporučujeme svatebním hostům, ženichům, pro studenty ke zkouškám nebo na ples.

Pánský oblek Fabio se skládá ze saka na tři knoflíky, z vesty a kalhot se sámky. Matná, tmavě šedá látka obleku je vyrobená z kvalitního prodyšného materiálu. Tento model pánského obleku vám zvýší sebevědomí a dopomůže k úspěchu.


Popis pánského obleku

Pánský oblek CARSON DONN Fabio patří mezi klasické modely pánských obleků. Oblekové sako a kapsy jsou rovného střihu a kalhoty jsou rovné a se sámky. Oblek je navržen z kvalitního materiálu, který je hladký a prodyšný a lehký. Proto je vhodný i k dennímu užívání a celodennímu nošení. Pánský oblek z tmavé a matné látky můžete nosit v jakémkoli ročním období, ve dne do práce nebo také ve večerních hodinách do společnosti.

Složení materiálu 40% vlna, 55% polyester, 5% viskóza zaručuje obleku trvalou formu a minimální možnost pokrčení. Další vlastnosti, jako prodyšnost a lehkost obleku oceníte především v letním období.


Původní cena obleku: 3.799 Kč

Nová cena po slevě: 1.999 Kč

Ušetříte: 1.800 Kč

VYPRODÁNO


Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů pánského obleku CARSON DONN Fabio. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Doporučujeme

Chcete oživit svůj šatník na společenských událostech nebo v zaměstnání? Střídejte barvy a vzory košil i kravat. Jak? Na společenské události vybírejte košile a kravaty v sytých a tmavých barvách, s různými vzory. Naopak do zaměstnání vybírejte košile a kravaty v lehkých barevných odstínech. Kravaty můžete nosit bez vzoru nebo s diagonálními pruhy. Podívejte se na široký výběr košil a kravat na e-shopu BandiVamos.cz za velice příznivé ceny.


Tip pro vás

Víte, že barva pánských ponožek se k obleku vybírá podle barvy obuvi? Podívejte se na sortiment ručně šité pánské společenské obuvi značky BANDI VAMOS.


Tip navíc

Nevíte jak uvázat kravatu nebo si chcete uvázat nejhezčí kravatový uzel Windsor full, ale nevíte jak? Podívejte se na jednoduché návody na vázání nejlepších kravatových uzlů. Podle nich si uvážete jakýkoli uzel za pár minut.


Podívejte se na další modely, které jsou nyní ve VÝPRODEJI.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...