Archiv článků

AKCE, KDY ZÍSKÁVÁ KAŽDÝ. Hrajte o tisíce kravat a 13 pánských obleků. Sledujte Olympijské hry v Soči.

Soutěž Olympiáda v Soči 2...

Chcete vyhrát pánský oblek nebo získat kravatu zdarma? Připravili jsme pro vás skvělou akci, kde vyhrává každý. V průběhu konání Zimních olympijských her v Soči 2014 budou na kanálech České televize odvysílány sponzorské spoty BANDI. Když reklamu uvidíte a napíšete nám e-mail do 30-ti minut od odvysílání, získáte obratem kravatu v hodnotě 299,- Kč ZDARMA. A to není vše!

V průběhu olympiády vylosujeme 13 výherců, kteří získají luxusní pánský oblek BANDI zcela zdarma. Přečtěte si, co proto udělat, abyste získali kravatu zdarma nebo vyhráli pánský oblek.

AKCE UKONČENA

Podmínky soutěže

Jakmile uvidíte reklamní spot BANDI na kterémkoliv kanálu České televize, zašlete nám do 30-ti minut od odvysílání e-mail na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Do e-mailu uveďte vaše:

- jméno,

- příjmení,

- ulici a číslo popisné,

- město,

- psč,

- povolání

- kontaktní e-mail,

- telefonní číslo.


Upozornění!

Pokud bude v e-mailu chybět výše uvedený kterýkoliv údaj, je e-mail neplatný a odesílatel e-mailu VOUCHER na kravatu nezískává. Na váš e-mail nebude odpovězeno. 

Jedna možnost získání kravaty ZDARMA se vztahuje pouze na jednu osobu a jednu e-mailovou adresu. Při vyzvednutí kravaty v prodejně BANDI budete vyzváni k předložení OP, aby mohl poradce ověřit, že údaje na VOUCHERU jsou správné.Vyhrává každý

Je vás doma u televize více diváků, kteří jste viděli reklamní spot BANDI? Není problém. Získat kravatu ZDARMA a některý z pánských obleků můžete všichni. Je to jednoduché. Pošlete e-mail každý ze své e-mailové adresy a se svými správně vyplněnými údaji. A to do 30-ti minut od odvysílání kteréhokoliv reklamního spotu BANDI.


Podívej se na vysílaný reklamní spot BANDIPokud tento reklamní spot BANDI uvidíte, na nic nečekejte a napište nám e-mail. POZOR! Jen do 30 minuty po odvysílání kteréhokoliv spotu. Tím jednoduše získáváte kravatu zdarma. A to není vše!

Podívejte se, jaký pánský oblek od BANDI můžete získat. Všichni slosovaní držitelé VOUCHERU na pánský oblek jej budou mít upravený na míru zdarma. Úpravy jim provedou v prodejnách BANDI profesionální krejčí tak, aby vypadali skvěle.

Všechny zaslané e-maily, které budou schváleny, budou zařazeny do slosování o luxusní pánský oblek BANDI.

Nemáte doma pořádný oblek? Máte jedinečnou příležitost vyhrát jeden ze 13-ti pánských obleků BANDI a obohatit si tak svůj šatník. Nezapomeňte sledovat Olympijské hry v Soči 2014 na kanálech České televize a pokud uvidíte sponzorský spot BANDI, napište nám na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Kdo nehraje, nevyhraje!


VOUCHER na kravatu od Pánské obleky BANDI


Pravidla AKCE

Název akce: AKCE kravata zdarma OH v Soči 2014. 

Platnost akce: Akce je platná po dobu konání Olympijských her v Soči. Od 8. 2. 2014 do 23. 2. 2014.

Pravidla: Kravatu zdarma získává každý divák, který pošle e-mail se svými údaji do 30-ti minut po odvysílání kteréhokoliv reklamního spotu BANDI na kanálech České televize. Na základě zaslaného a správně vyplněného e-mailu bude uživateli zaslán do dvou pracovních dnů e-mail. V příloze tohoto e-mailu bude VOUCHER na kravatu zdarma. Výherce VOUCHER vytiskne na papír. S vyplněným VOUCHEREM se osobně dostaví na kteroukoliv značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI, prodejny společnosti BANDI VAMOS s.r.o.. Na základě předloženého VOUCHERU obdrží kravatu zdarma dle vlastního výběru.

Jedna možnost možnost získání kravaty ZDARMA se vztahuje pouze na jednu osobu a jednu e-mailovou adresu. Zasláním e-mailu s vašimi údaji souhlasíte s jejich zpracováním na dobu neurčitou. E-mail, který bude zaslán mimo dobu 30-ti minut po odvysílání kteréhokoliv reklamního spotu, nebo nebude správně vyplněn, je neplatný a nebude na něj zasílána odpověď. E-maily procházejí fyzickou kontrolou.

Organizátor akce: je společnost BANDI VAMOS s.r.o., se sídlem Kotkova 271/6, Ostrava-Vítkovice, PSČ: 703 00, IČ: 29450331, zapsaná u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 54106 (dále jen „organizátor“). 

Akce se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let. Za osobu starší 18 let se považuje osoba, jež dovršila 18 let věku nejpozději v den předcházející dni odeslání e-mailu dle těchto pravidel. Z účasti v akci jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké, tj. osoby tvořící domácnost a osoby blízké ve smyslu § 116 a 117 občanského zákoníku. Organizátor akce si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla. Zasláním e-mailu se příslušná osoba zavazuje dodržovat bez výhrad pravidla akce. Údaje musí vyplit uživatel pravdivě a musí souhlasit s údaji v Občanském průkazu. Na kravaty zdarma se nevztahuje možnost reklamace a nelze je právně nárokovat. 


Otázky a odpovědi

1. Můžu vyzvednout za někoho z mé rodiny kravatu za VOUCHER?

Dotyčný, který se nemůže dostavit na prodejnu Pánské obleky BANDI a vyzvednout osobně kravatu, nesplňuje podmínky soutěže. Poradce vydá kravatu pouze osobě, která je uvedena na VOUCHERu. Údaje na vyplněném VOUCHERu se musí shodovat s údaji v Občanském průkazu. 


2. Reklamu jsem viděl vícekrát. Můžu poslat více e-mailů a vyzvednout tak více kravat?

Na jednu osobou platí pouze jeden zaslaný VOUCHER a tím i pouze jedna kravata. Systém nedovoluje zapsat duplicitní jméno, příjmení, adresu a e-mail.


3. Já a syn se jmenujeme stejně a adresy bydliště máme také stejné. E-maily a telefonní čísla máme jiné. Můžeme poslat e-mail pro získání VOUCHERu každý za sebe?

Ne, to nelze. Systém neumožňuje zapsat duplicitní údaj adresy.


4. Mám 14 let a nemám Občanský průkaz. Můžu poslat e-mail, když uvidím reklamu? Dostanu VOUCHER a kravatu?

Je nám líto. Nesplňujete podmínky pro účast v soutěži. Soutěže se může zúčastnit pouze osoba starší 18-ti let. Kravata by vám v prodejně nebyla vydána. Údaje na VOUCHERU se kontrolují oproti Občanskému průkazu.


5. Obdržel jsem od vás VOUCHER na kravatu do hodnoty 299,- Kč. V prodejně BANDI máte kravaty s kapesníčkem, které stojí více. Můžu si vybrat tu dražší kravatu a doplatit rozdíl?

Ne, toto nelze. VOUCHER je určen pouze k jednorázovému odběru kravaty a nelze s ním nijak manipulovat. 


6. Dnes ve 12 hodin jsem viděl vaši reklamu a ihned jsem odelslal e-mail na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Vyplnil jsme vše správně. Je večer a pořád mně nic od vás nepřišlo.

Pokud jste vyplnil vše správně, očekávejete od nás e-mail s VOUCHEREM do dvou pracovních dnů od doby, kdy jej administrátor u nás schválí. Pokud odesíláte e-mail o víkendu, přičtěte k tomu dalších den až dva. To podle toho, jestli jste odeslal e-mail v sobotu nebo v neděli.   


7. Já a kamarád jsme viděli vaši reklamu BANDI. Oba jsme napsali e-mail a oba jsme obdrželi od vás VOUCHER na kravatu. Kamarád nemůže přijet na prodejnu vyzvednout kravatu. Mám jeho VOUCHER. Můžu vyzvednout kravatu za něj?

Ne, toto nelze. Osoba, která je uvedena na VOUCHERU a nemůže se dostavit k odběru ktravaty, nesplňuje podmínky soutěže pro odběr kravaty. Uvedená osoba na VOUCHERU musí kravatu odebrat osobně.


Poslali jste email a nepřišla odpověď?

E-mail s VOUCHEREM očekávejte do dvou pracovních dnů. Pokud posíláte e-mail o víkendu bude to až do 4 dnů. E-mailů jsou desítky tisíc. Je to obrovské množství a procházejí fyzickou kontrolou. Proto vyčkejte.

Pokud vám nepřišlo nic

1, nenapsali jste do e-mailu všechny povinné údaje. Administrátor e-mail vyřadil. Neodepisujeme.

2, poslali jste e-mail mimo vymezený čas, a to do 30-ti minut od odvysílání reklamního spotu BANDI na kanálech České televize. Administrátor e-mail vyřadil. Neodepisujeme.

3, poslali jste druhý e-mail na vaši osobu. Jedná se o duplicitní informace. Administrátor e-mail vyřadil. Neodepisujeme. Lze hrát pouze jednou. Viz pravidla soutěže.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...