Archiv článků

Výsledky AKCE - vyfoť se u billboardu BANDI a kravatu máš zadarmo

BANDI billboard 2015 - vy...
Během měsíce ledna probíhala AKCE BANDI Billboard 2015 – vyfoť se u billboardu BANDI a dostaneš kravatu ZADARMO. Této akce se mohl zúčastnit každý. Stačilo pouze poslat dle zadaných podmínek vlastní fotografii u billboardu BANDI s Tomášem Vernerem a vyplnit soutěžní formulář.

Nejen, že všichni, kteří splnili podmínky soutěže, dostali VOUCHER na kravatu do hodnoty 299,-Kč ZDARMA. Ale také jsme všechny zařadili do slosování o 12 VOUCHERŮ pro odběr pánského obleku jakékoliv hodnoty!

Jste zvědaví, kdo z vás byl vylosován a získal jeden z dvanácti výherních VOUCHERŮ?

Všem výhercům gratulujeme

Akce Billboard BANDI 2015 se zúčastnilo neuvěřitelných 940 soutěžících! Výběr nebyl opravdu jednoduchý. Všechny zaslané snímky, které byly schváleny, jsme zařadili do finálního slosování.

Podívejte se na seznam 12 výherců luxusního pánského obleku BANDI:


JMÉNA VÝHERCŮ


Všem výhercům srdečně gratulujeme! Výherci obdrží na emailovou adresu vítězný VOUCHER na odběr pánského obleku v jakékoliv hodnotě. Svou výhru si můžete vyzvednout do konce měsíce února 2015, ve kterékoliv ze značkových prodejen Pánské obleky BANDI.


Prohlédněte si výherní snímky

Všechny výherní snímky z AKCE si můžete prohlédnout na stránkách internetového obchodu BandiVamos.cz.

3 FOTOGRAFIE VÝHERCŮ


Tip navíc

Nevíte si rady, jaký zvolit kravatový uzel a jak ho uvázat? Přečtěte si článek Jak vázat kravatu a budete v obraze.


Mohlo by vás zajímat

Věděli jste, že manžetové knoflíčky patří k oblíbeným a žádaným doplňkům k pánskému obleku? Podívejte se na aktuální nabídku manžetových knoflíčků v internetovém obchodě BandiVamos.cz. Inspirujte se pestrou nabídkou. A co víc! Manžetové knoflíčky jsou také ideálním dárkem pro své blízké! Obdarujte je kvalitou a elegancí!


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...