Archiv článků

Velikonoční AKCE 1+1 ZDARMA na kravaty a manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky 1+1 z...
Chcete doplnit své společenské oblečení o moderní a kvalitní doplňky pánské společenské módy? Nechcete zbytečně utrácet peníze? Využijte AKCE 1+1 zdarma na manžetové knoflíčky a kravaty BANDI. Při nákupu kravaty nebo manžetových knoflíčků dostanete druhý doplněk jako dárek zdarma. Ušetříte až 649,- Kč.

Akce platí pouze o velikonoční neděli 20. dubna 2014.

Manžetové knoflíčky nebo kravata jsou vhodný dárek pro muže. Potěšíte je a zároveň jim věnujete praktický a elegantní dárek. Přijměte od nás pozvání na dobrou kávu do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI o velikonoční neděli.

AKCE UKONČENA


Podmínky akce

Akce platí pouze v neděli 20. 04. 2014.

Akce platí pouze pro kamenné obchody Pánské obleky BANDI a neplatí pro internetovou prodejnu BandiVamos.cz.

Tuto akci nelze sčítat s jinými akcemi BANDI VAMOS, kromě akce Úpravy pánského obleku na vaši míru zdarma.

Akce platí pro všechny modely pánských kravat a manžetových knoflíčků. Uplatnit akci 1+1 zdarma je možné pouze na produkt ve stejné hodnotě.


Příklady, jak ušetřit při nákupu manžetových knoflíčků

Manžetové knoflíčky 1+1 z...

1.) Pokud nakoupíte manžetové knoflíčky LUX za 649,- Kč, dostanete druhé manžetové knoflíčky LUX ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte až 649,- Kč


2.) Pokud nakoupíte manžetové knoflíčky CLASS za 199,- Kč, dostanete druhé manžetové knoflíčky CLASS ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte 199,- KčPříklady, jak ušetřit při nákupu pánské kravaty

Pánské kravaty 1+1 zdarma

1.) Při nákupu pánského kravatového SETU LUX za 399,- Kč dostanete druhý kravatový SET LUX ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte až 399,- Kč


2.) Při nákupu pánské kravaty CLASS za 199,- Kč dostanete druhou kravatu CLASS ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte 199,- Kč


Otevírací doba o velikonočním víkendu

Jste pracovně vytíženi a nemáte dostatek času na nákup společenského oblečení ve všední dny? Přijměte od nás pozvání do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI. Podívejte se na otevírací dobu o velikonočním víkendu.


Tip navíc

Prohlédněte si předem z pohodlí vašeho domova, z jaké nabídky pánských kravat a elegantních manžetových knoflíčků můžete v prodejnách vybírat.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...