Archiv článků

AKCE - ke slavnostní regatě kravata ZDARMA

Pánský oblek BANDI, model...

Využijte jedinečnou AKCI v den státního svátku 8. května v prodejnách Pánské obleky BANDI. Při nákupu pánské regaty EXCLUSIVE získáte kravatu do hodnoty 299,- Kč dle vlastního výběru jako dárek ZDARMA.

Pánská regata EXCLUSIVE s kapesníčkem je novinkou v prodejnách BANDI. Elegantní regata s předvázaným kravatovým uzlem zajistí, že budete na každé společenské akci vypadat skvěle. Vždy vám dodá na luxusním a slavnostním vzhledu. Doporučujeme ji ženichům či svatebním hostům nebo na jakoukoli oslavnou událost.

Pouze ve čtvrtek 8. května obdržíte k této luxusní regatě i KRAVATU dle vlastního výběru jako dárek ZDARMA. Tím získáte praktický módní doplněk, který oživí váš šatník.

AKCE UKONČENA

Jak využít AKCE

Při nákupu jakékoliv anglické kravaty – regaty EXCLUSIVE s kapesníčkem v luxusním dárkovém balení v ceně 649,- Kč získáte pánskou kravatu dle vlastního výběru do hodnoty 299,- Kč jako dárek zdarma. Tím ušetříte až 299,- Kč. Navíc získáte stylový módní doplněk v barvě či vzoru dle vašich představ.

Odborní poradci v prodejnách BANDI vám rádi pomohou ve výběru pánských kravat tak, abyste na jakékoliv společenské nebo pracovní události vypadali skvěle a měl úspěch.


Popis anglické kravaty EXCLUSIVE

Pánský oblek BANDI, model...
Pánská kravata - regata EXCLUSIVE je vyrobena z opravdu exkluzivního materiálu, díky kterému vám bude předvázaný kravatový uzel stále držet svůj tvar a kravata na vás bude vypadat dokonale i při celodenním nošení. Navíc si můžete obvod krku nastavit kovovým jezdcem na požadovanou velikost tak, abyste se cítili maximálně pohodlně. Kapesníček čtvercového tvaru si můžete libovolně vložit do kapsy saka a dovést váš outfit k dokonalosti.

Slavnostní vzhled anglické kravaty zvýší úroveň oblečení každého ženicha či svatebního hosta. Je také ideální pro slavnostní události jako jsou křtiny, plesy, oslavy, jubilea a další. Výborně se hodí také pro mladé muže do tanečních na závěrečnou či pro absolventy k promoci.


Podmínky AKCE

Akce platí na všechny modely anglických kravat EXCLUSIVE a na kravaty dle vlastního výběru do 299,- Kč.

Akce platí pouze v den státního svátku, ve čtvrtek 8. 5. 2014.

Akce platí pouze pro kamenné obchody Pánské obleky BANDI a neplatí pro internetovou prodejnu BandiVamos.cz.

Tuto akci nelze sčítat s jinými akcemi BANDI VAMOS, kromě akce Úpravy pánského obleku na vaši míru zdarma a SLEVA 60 % na vybrané slavnostní košile BANDI.


Otevírací doba o státním svátku

Jste pracovně vytíženi? Nemáte dostatek času na nákup společenského oblečení ve všední dny? Využijte tento sváteční den a přijměte od nás pozvání do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI. Podívejte se na otevírací dobu o státním svátku 8. května.


Tip pro vás

Podívejte se předem na pánské kravaty z pohodlí vašeho domova. Vybírat můžete z široké nabídky moderních pánských kravat jak do společnosti, tak i do zaměstnání.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...