Archiv článků

Pouze pro uživatele Facebook - Podmínky AKCE kravata ZDARMA a obleky při MS v ledním hokeji 2014

Facebook
Jste uživatelem Facebooku? Chcete získat kravatu nebo dokonce pánský oblek zcela ZDARMA?

BANDI pro vás připravil jedinečnou akci. KRAVATU PRO KAŽDÉHO. Sledujte Mistrovství světa v ledním hokeji 2014 a odpovězte na jedinou otázku. K tomu sdílejte příspěvek na Facebooku na své zdi a kravata zdarma je vaše. A to není všechno!

V průběhu konání Mistrovství světa v ledním hokeji 2014 vylosujeme 21 výherců, kteří získají luxusní pánský oblek BANDI zcela zdarma.

Přečtěte si, co udělat pro to, abyste získali kravatu zdarma nebo vyhráli pánský oblek.

AKCE UKONČENA

Jak získáte kravatu ZDARMA

1. Musíte být uživatel Facebooku.

2 . Příspěvek na FB s odkazem na video reklamu BANDI na MS 2014 v ledním hokeji označte lajkem "To se mi líbí".

3.  Příspěvek na FB s odkazem na video reklama BANDI na MS 2014 v ledním hokeji sdílejte na své zdi.

4. Zašlete e-mail na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript s odpovědí na otázku: Kdo obléká komentátory České televize na Mistrovství světa v ledním hokeji 2014.

5. Do e-mailu uveďte vaše údaje shodné s OP: jméno, příjmení, datum narození, adresu, váš e-mail a vaše telefonní číslo.

6. Po splnění těchto podmínek získáváte kravatu od BANDI zdarma a navíc budete zařazeni do slosování o 21 luxusních pánských obleků BANDI, které se budou losovat po skončení Mistrovství světa v ledním hokeji 2014.


Podmínky AKCE

Akce je platná po dobu konání MS v ledním hokeji 2014, od 9. 5. 2014 do 25. 5. 2014.

Kravatu zdarma získá každý uživatel Facebooku, který odešle e-mail s odpovědí na otázku a se svými údaji shodnými s OP ve dnech 9. 5. - 25. 5. 2014.

Po ukončení AKCE bude užvateli zaslán e-mail s VOUCHERem na kravatu ZDARMA.

Na základě předloženého VOUCHERu obdrží kravatu od BANDI zdarma dle vlastního výběru do hodnoty 299,- Kč.

Kravatu ZDARMA nebo pánský oblek je možné vyzvednout do 30. 6. 2014.

Zasláním e-mailu s vašimi údaji souhlasíte s jejich zpracováním na dobu neurčitou.

Kravatu ZDARMA nebo pánský oblek si může vyzvednout pouze osoba, která je uvedená v e-mailu. VOUCHER na kravatu nebo oblek není přenosný na jiné osoby.

Organizátor akce je společnost BANDI VAMOS s.r.o., se sídlem Kotkova 271/6, Ostrava-Vítkovice, PSČ: 703 00, IČ: 29450331, zapsaná u Krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 54106 (dále jen „organizátor“).

Akce se může zúčastnit pouze fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let. Za osobu starší 18 let se považuje osoba, jež dovršila 18 let věku nejpozději v den předcházející dni odeslání e-mailu dle těchto pravidel. Z účasti v akci jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké, tj. osoby tvořící domácnost a osoby blízké ve smyslu § 116 a 117 občanského zákoníku. Organizátor akce si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla i v jejím průběhu. Zasláním formuláře se příslušná osoba zavazuje dodržovat bez výhrad pravidla akce. Údaje musí vyplit uživatel pravdivě a musí souhlasit s údaji v Občanském průkazu. Na kravaty zdarma se nevztahuje možnost reklamace a nelze je právně nárokovat.

Provozovatel internetových stránek bandi.cz, společnost BANDI VAMOS s.r.o., je zaregistrována u Úřadu pro ochranu osobních údaju jako shromažďovatel osobních dat pod registračním číslem 00049179. Tímto splnil zákonnou povinnost ke shromažďování osobních údajů v rozsahu, v jakém jej provádí na stránkách www.bandi.cz. Vaše údaje sdělené na www.bandi.cz budou uchovány a chráněny proti zneužití v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Reklamní spot Pánské obleky  BANDI
Otázky a odpovědi

1. Odeslal jsem e-mail s mými údaji a správnou odpovědí. Může místo mě výhru vyzvednout někdo z mé rodiny?

Ne, toto řešení není možné. Dotyčný, který se nemůže dostavit na prodejnu Pánské obleky BANDI a vyzvednout osobně kravatu, nesplňuje podmínky soutěže. Poradce vydá kravatu pouze osobě, která je uvedena na výherním VOUCHERu. Údaje na vyplněném VOUCHERu se musí shodovat s údaji v Občanském průkazu.


2. Můžu e-mail poslat vícekrát a vyzvednout tak více kravat?

Ne, toto nelze. Na jednu osobou platí pouze jeden zaslaný VOUCHER a tím i pouze jedna kravata. Vše je vedeno v systému jak na internetu tak na prodejnách. Pokud se dostaví osoba, která již kravatu při MS v ledním hokeji 2014 obdržela, poradce BANDI kravatu nemůže vydat. 


3. Mám 14 let a nemám Občanský průkaz. Můžu poslat e-mail, když správně odpovím na otázku?

Je nám líto. Nesplňujete podmínky pro účast v této akci. Akce se může zúčastnit pouze osoba starší 18 let. Kravata by vám v prodejně nebyla vydána. Údaje na VOUCHERU se kontrolují oproti Občanskému průkazu.


4. Obdržel jsem od vás VOUCHER na kravatu do hodnoty 299,- Kč. V prodejně BANDI máte kravaty s kapesníčkem, které stojí více. Můžu si vybrat tu dražší kravatu a doplatit rozdíl?

Ne, toto nelze. VOUCHER je určen pouze k jednorázovému odběru kravaty a nelze s ním nijak manipulovat. Například doplácet k dražšímu zboží nebo přičítat ke slevám a podobně.


5. Dnes ve 12 hodin jsem odeslal vyplněný e-mail. Vyplnil jsme vše správně. Je večer a pořád mi od vás nic nepřišlo.

Pokud jste vyplnil vše správně, očekávejete od nás potvrzovací e-mail na adresu, kterou jste zadali do formuláře. Po ukončení akce vám do tří dnů přijde e-mail s VOUCHERem na kravatu zdarma.


6. Já a kamarád jsme poslali e-mail a oba jsme obdrželi od vás VOUCHER na kravatu. Kamarád nemůže přijet na prodejnu vyzvednout kravatu. Mám jeho VOUCHER. Můžu vyzvednout kravatu za něj?

Ne, toto nelze. Osoba, která je uvedena na VOUCHERU a nemůže se dostavit k odběru kravaty, nesplňuje podmínky soutěže pro odběr kravaty. Osoba uvedená na VOUCHERU musí kravatu odebrat osobně.


7. Můj táta a já máme stejné jméno a adresu. Můžeme oba poslat e-mail? Dostaneme oba kravatu?

Ano, toto je možné. Právě pro tyto a podobné případy je povinné pole Datum narození, které je pro tento případ rozhodujícím údajem.


8. Kdy budu mít možnost vyzvednout kravatu? !!!

Všechny vaše odpovědi budou fyzicky kontrolovány administrátorem stránek. E-maily se budou shromažďovat po celou dobu konání MS v ledním hokeji do slosování o 21 pánských obleků. Po tomto slosování a po ukončení MS v ledním hokeji obdržíte na váš e-mail Voucher na kravatu od BANDI zdarma. !!!


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...