Archiv článků

Pánský svatební oblek BANDI, model ELDO II. Adone - ženich v bílém

Pánský svatební oblek ELD...
Sněhově bílý model svatebního obleku ELDO II. Adone je navržený podle italských módních trendů. Je vhodný po ženichy na svatbu nebo jakéhokoli muže, který je na slavnostní události hlavním aktérem. Doporučujeme jej pro nošení v letním období, v pozdním jaru nebo při začínajícím podzimu.

Elegantní  oblek  ELDO II. Adone je navržen v bílé látce bez vzoru. Díky volnému a mírně vyštíhlenému střihu je vhodný pro muže jakékoliv věkové kategorie. Ve spojení s vhodnými doplňky budete v tomto obleku působit uvolněným, ale zároveň slavnostním dojmem.


Popis pánského svatebního obleku

Sako svatebního obleku ELDO II. Adone má dva knoflíky, prodloužené klopy a je mírně vyštíhlené. Tyto moderní prvky dají vyniknout slavnostní košili, kravatě a dalším doplňkům. Kalhoty jsou taktéž mírně vyštíhlené na konci kalhot v provedení bez sámků.

S ohledem na použití svatebního obleku návrháři od BANDI přizpůsobili složení obleku a vybrali lehkou a prodyšnou látku. Vysoce kvalitní složení materiálů 60 % vlna, 20 % viskóza, 20 % polyester zajistí, že se v obleku budete cítit pohodlně a příjemně. Další vlastnosti, jako je minimální mačkavost, zachování formy obleku a prodyšnost ocení například ženichové, kdy se mají po několika hodinách v obleku začít fotit.


Původní cena: 5.699 Kč

Nová cena po slevě: 2.699 Kč

Ušetříte: 3.000 Kč

VYPRODÁNO


Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů pánského obleku ELDO II. Adone. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.

Detaily obleku

Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...


Tip navíc

Chcete zvýšit úroveň vašeho oblečení a vypadat ještě slavnostněji? Doporučujeme vám svatební vesty s anglickou kravatou a kapesníčkem. K bílému obleku se hodí nejen svatební v bílé barvě. Šmrnc a originalitu dodají také svatební sety ve stříbrné nebo tmavě červené barvě. Když budete vybírat barvu svatebního setu podle barvy šatů nebo doplňků nevěsty, budete na svatbě zaručeně nejhezčím párem. Inspirujte se u BANDI. Podívejte se na exkluzivní svatební vesty pro ženichy na e-shopu BandiVamos.cz.

1.) Nevěsta pouze v bílém - ženich jen v bílé. Doporučujeme pro ženicha svatební vestu v barvě stříbrná nebo bílá.
2.) Nevěsta pouze v bílém - ženich s barevným doplňkem. Doporučujeme pro ženicha svatební vestu v jakékoliv barvě, která není hlavní barvou pro svatební tabuli.
3.) Nevěsta s barevným doplňkem - ženich s barevným doplňkem. Doporučujeme svatební vestu v barvě doplňku nevěsty. Nedoporučujeme barvu champagne a žlutou.


Inspirace od BANDI

Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...
Pánský svatební oblek ELD...


Doporučujeme

K bílému svatebnímu obleku lze obout pouze bílou společenskou obuv. Podívejte se na koženou, ručně šitou obuv BANDI VAMOS.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...