Archiv článků

Potřebuješ oblek do tanečních? AKCE na moderní pánské obleky BANDI za skvělé ceny.

Pánské obleky BANDI - Akc...
Jdeš do tanečních a nemáš co na sebe? Máš problém sehnat oblek, protože jsi menšího vzrůstu nebo jsi štíhlý? Právě pro tebe jsme připravili AKCI na vybrané velikosti nejluxusnějších pánských obleků BANDI, které jsou vhodné do tanečních. Díky tomu ušetříš až 1.500,- Kč. A to se vyplatí.

V moderním vyštíhleném obleku z exkluzivní modelové řady Prominent nebo V.I.P. II. budeš vypadat skvěle a zaručeně uděláš dojem na dívky v tanečních.

Podívej se, jaké modely pánských obleků jsou v nabídce za akční ceny. Neváhej, obleky rychle mizí. Akce platí pouze od 18. 8. do 7. 9. 2014.

AKCE UKONČENA

Už se nemusíš bát, že bys v obleku vypadal jako pytel od brambor. V prodejnách Pánské obleky BANDI ti odborní poradci pomohou s výběrem správného střihu tak, jako bys jej měl ušitý na míru. K tomu ti pomohou vybrat barvu košile, kravaty, správnou společenskou obuv a další doplňky, které jsou do tanečních potřeba. Navíc ti oblek upraví na míru mistr krejčí tak, abys vypadal skvěle a měl u dívek úspěch.


Podmínky AKCE

Akce platí od 18. 8. do 7. 9. 2014.

Akce se vztahuje pouze na vybrané velikosti obleků o rozměrech 42 až 52. Vybrané obleky jsou z nejvyšší modelové řady Prominent a V.I.P. II.

Akce se nesčítá s jinými slevovými akcemi BANDI VAMOS, kromě AKCE úpravy pánských obleků na míru ZDARMA od profesionální krejčí.

Akce platí pouze v kamenných prodejnách pánské obleky BANDI a neplatí pro e-shop BandiVamos.cz.


Vybrané modely pánských obleků v AKCI

Pánský oblek BANDI, model PROMINENT Riccardo

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek PROMINENT Riccardo má uvolnění střih obleku do písmene V, který vám umožní volný pohyb při tanci. Moderní vzhled obleku tvoří zkrácená délka saka, zešikmené kapsy a prošívané klopy i kapsy hrubým stehem. Oblek je z tmavé a matné látky, proto jej můžete využít nejen do tanečních, na plesy, ale později také k maturitě.

Původní cena: 5.999 ,- Kč

Nová cena po slevě: 4.499,- Kč

Ušetříte: 1.500,- Kč


Pánský oblek BANDI, model PROMINENT Falco

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní pánský oblek PROMINENT Falco je díky lesklé tmavě hnědé látce vhodný do tanečních. Můžeš jej využít i na plesy, oslavy, promoce a jiné společenské události. Tento model obleku má vyštíhlené sako i kalhoty, zúžené klopy, prošívání hrubou nití a mírně zešikmené kapsy. Odliš se od ostatních a udělej na dívky v tanečních dojem.

Původní cena: 5.999 ,- Kč

Nová cena po slevě: 4.499,- Kč

Ušetříte: 1.500,- Kč


Pánský oblek BANDI, model slim PROMINENT Nino

Pánský oblek BANDI, model...
Dvoudílný pánský oblek PROMINENT Nino je vyštíhlený model obleku, který je vhodný na jakoukoli společenskou nebo slavnostní událost. Doporučujeme jej do tanečních, protože má moderní, vyštíhlený střih saka i kalhot, zkrácenou délku saka, zúžené klopy a další designové prvky. Návrháři od BANDI jej vytvořili pro muže, kteří chtějí být IN.

Původní cena: 5.999 ,- Kč

Nová cena po slevě: 4.499,- Kč

Ušetříte: 1.500,- Kč


Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Scorpion

Pánský oblek BANDI, model...
Luxusní pánský oblek V.I.P. II. Scorpion je díky černé barvě a vysokému lesku ideální do tanečních i na jakoukoliv slavnostní událost. Volný střih do písmene V ti umožní volnost pohybu a kvalitní složení zase prodyšnost. Tyto vlastnosti při tanci jistě oceníš. V tomto luxusním modelu pánského obleku zazáříš.

Původní cena: 5.099 ,- Kč

Nová cena po slevě: 4.599,- Kč

Ušetříte: 500,- Kč


Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Alex

Pánský oblek BANDI, model...
Návrháří od BANDI vytvořili pánský oblek V.I.P. II. Alex pro muže, kteří chtějí být úspěšní. Pokud chceš získat nějakou dívku v tanečních, s tímto oblekem máš šanci. Vysoce kvalitní materiál ti zajistí pohodlí a příjemný pocit při fyzickém i stresovém vypětí. Díky modernímu vyštíhlenému střihu a tmavé barvě skvěle vynikneš.

Původní cena: 5.099 ,- Kč

Nová cena po slevě: 4.299,- Kč

Ušetříte: 800,- Kč


Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Alan

Pánský oblek BANDI, model...
Dvoudílný matný pánský oblek V.I.P. II. Alan je ideální volbou pro muže, kteří chtěj nosit oblek jak na společenské události, tak i například ke zkouškám nebo na pohovor. Univerzální využití tomuto modelu vůbec nevadí. Pohodlný jemně vyštíhlený střih a kvalitní složení materiálu ti zajistí, že se v obleku budeš cítit příjemně, dokonce i při první taneční lekci.

Původní cena: 5.099 ,- Kč

Nová cena po slevě: 3.999,- Kč

Ušetříte:: 1.100,- Kč


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...