Archiv článků

SLEVA. Exkluzivní pánský motýlek s kapesníčkem pro studenty do tanečních.

Pánský motýlek BANDI
Víte, že ve většině tanečních kurzů je motýlek povinností při poslední hodině, takzvané Závěrečné? Proč? Protože je to tradice. Motýlek spolu s kapesníčkem do saka povýší úroveň společenského oblečení na slavnostní oblečení.

Neutrácejte zbytečně a využijte SLEVU na pánské motýlky v černé barvě s bílým kapesníčkem do saka. V prodejnách Pánské obleky BANDI pořídíte tento set EXCLUSIVE za pouhých 299,- Kč.

Akce platí pouze do 20. září pro účastníky tanečních kurzů. Více informací čtěte v článku.

AKCE UKONČENA

Popis pánského motýlku

Výhoda pánského motýlku EXCLUSIVE je, že jej nemusíte vázat. Předvázaný motýlek díky tomu pevně drží tvar a vypadá vždy dokonale. To je pro mladé muže při tančení důležité. Navíc se motýlek velice snadno a pohodlně zapíná. Na zadní straně motýlku je připevněn háček s očkem, který také umožňuje posouvat šířku motýlku podle obvodu vašeho krku.

K nádhernému motýlku nechybí kapesníček do kapsy saka. Kapesníček z bílé látky je čtvercového tvaru, takže si jej můžete zastrčit do kapsy saka pokaždé jiným způsobem.

Pánský motýlek a kapesníček v luxusním balení BANDI je velmi elegantním doplňkem pro každého muže. Představuje vyšší a slavnostnější úroveň oblečení. Proto je v tanečních na Půlkoloně nebo Závěrečné hodině tak oblíbený.

Pánský motýlek Exclusive

Původní cena: 399,- Kč

Nová cena po slevě: 299,- Kč

Ušetříte: 100,- Kč


Podmínky AKCE

Abyste mohli tuto akční cenu využít, je potřeba prokázat, že se účastníte letošních tanečních. Jako důkaz může být například přihláška, potvrzení o zaplacení kurzu nebo příchozí e-mail od taneční školy.

Sleva se nesčítá s žádnými akcemi a slevami BANDI VAMOS ani nelze uplatnit slevu ISIC.

Akční cena se vztahuje pouze na motýlek v černé barvě s bílým kapesníčkem v krabičce.

Slevu mohou využít pouze studenti, kteří se letos účastní tanečních kurzů.

Akce platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI.

Akce je platná od 18. 8. do 20. 9. 2014.


Neutrácejte zbytečně.

Ještě nemáš oblek do tanečních? Podívej se na luxusní obleky pro studenty do tanečních za akční ceny pouze nyní. Ušetříš až 1.500,- Kč a budeš vypadat skvěle. Holky se o tebe poperou. A to se vyplatí.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...