Archiv článků

Máte ve skříni staré kravaty? Změňte to. VÝPRODEJ exkluzivních kravat BANDI.

Výprodej pánských kravat ...
Potřebujete oživit svůj společenský či pracovní šatník? Využijte výhodného VÝPRODEJE pánských kravat BANDI a vyměňte staré kravaty za nové.

Pouze do 28. února máte možnost zaplatit z původní ceny kravaty 299,- Kč pouhých 99,- Kč. Za takovou cenu si můžete pořídit hned několik hezkých kravat různých barev a vzorů. A to se vyplatí.

Ať už nosíte klasické kravaty do práce, moderní slim kravaty do tanečních nebo slavnostní kravaty s kapesníčkem na společenskou událost, v prodejnách Pánské obleky BANDI si vyberete. Tak neváhejte a vstupte do nového ročního období s novou kravatou od BANDI. Podívejte se, jaké modely pánských kravat jsou nyní ve výprodeji za skvělou cenu.


Podmínky AKCE

- Akční ceny na vybrané kravaty platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a na e-shopu www.BandiVamos.cz.

- Sleva je platná od vyprodání zásob nebo do 28. 2. 2015. Poté budou kravaty nabízeny opět za původní ceny.

- Tato slevová akce se nesčítá s žádnou slevou Bandi Vamos. Zákazník může uplatnit slevy, ale pouze na veškeré nezlevněné zboží.


Pánské kravaty LUX - slim

Pánské obleky BANDI - Jak...
Moderní úzké kravaty LUX - slim jsou oblíbené mezi mladými muži. Tento model slim kravaty podtrhne ležérní vzhled a uvolní formální styl oblečení.

Původní cena: 299,- Kč

Nová cena: 99,- Kč

Ušetříte: 200,- Kč


Pánské kravaty LUX

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní materiál a vzhled kravat o standratní šíře jsou velice žádané u manažerů a mužů, kteří mají rádi, když na nich kravata vyniká.

Původní cena: 299,- Kč

Nová cena: 129,- Kč

Ušetříte: 170,- Kč


Pánské kravaty SET LUX

DSC_4077
Sladění kravaty s kapesníčkem je čím dál oblíbenější. Kravatové sety jsou vhodné na jakoukoliv společenskou, pracovní či neformální událost.

Původní cena: 399,- Kč

Nová cena: 199,- Kč

Ušetříte: 200,- Kč


Pánské kravaty CLASS

Pánské obleky BANDI
Standartní kravaty široké jsou vhodné pro muže jakékoliv věkové kategorie a může, kteří vyznávají klasiku.

Původní cena: 199,- Kč

Nová cena: 99,- Kč

Ušetříte: 100,- Kč


Tip navíc

Podpořte hezkou kravatu ještě hezčím kravatovým uzlem. Díky tomu kravata vynikne a vy budete vypadat skvěle. Podívejte se na návody, jak se vážou oblíbené kravatové uzly.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...