Archiv článků

Pozvánka na svatební veletrh na zámku v KRAVAŘÍCH

Svatební veletrh-ženich
Nevěsty a ženichové, zveme vás na Svatební veletrh v Kravařích. Přijďte si prohlédnout nádherné svatební obleky a doplňky pro ženicha do malebného prostředí zámku v Kravařích. Odborní poradci od BANDI vám vše na místě představí a vysvětlí tak, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou číslo jedna. Ani letos navíc nebudou chybět soutěže o atraktivní ceny a bohatý doprovodný program.

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat pro ženicha, aby vypadal dokonale? Vše se dozvíte na svatebním veletrhu na zámku v Kravařích, který se koná 8. - 9. listopadu 2014.


Svatební veletrh, zámek Kravaře

Na oblíbeném svatebním veletrhu v Kravařích se dozvíte mnoho užitečných rad, aby vaše svatba předčila všechna vaše očekávání. Zjistíte, za jakých podmínek může mít ženich košili s krátkým rukávem nebo kdy je vhodné volit bílý svatební oblek. Poradíme vám, jak se má ženich svými doplňky barevně sladit s nevěstou, abyste byli na svatbě jednoznačně nejhezčím párem. Tyto důležité informace a další skvělé tipy se vám rádi řeknou odborní poradci BANDI. Jistě vám rady budou nápomocné k dokonalému vzhledu ženicha při tak výjimečné události, jakou je vaše svatba. Přijďte se poradit.

Svatební veletrh_figuríny...

Součástí veletrhu bude prezentace firem různých oborů a bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů, pánských obleků i spodního prádla. Uvidíte kadeřnickou a barmanskéóu show či ukázky svatebního líčení. Dozvíte se také spoustu zajímavých rad, tipů a triků, které vám usnadní organizaci celé svatby. Nebude chybět ani slosování tomboly o hodnotné ceny. Tak neváhejte a přijďte se podívat.

Svatební veletrh v Kravařích se koná o víkendu 8. a 9. listopadu 2014. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu na zámku v Kravařích.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...