Archiv článků

Pozvánka na svatební veletrh ve STARÉM MĚSTĚ

Pánský svatební oblek ELD...
Chystáte se na svatbu? Zveme vás na svatební veletrh Slovácká svatební show 2014. Přijďte si prohlédnout nádherné svatební obleky a další doplňky pro ženicha. Navštivte výstavní expozici Pánské obleky BANDI a odborní poradci vám vše na místě předvedou a vysvětlí tak, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou dne.

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat pro ženicha na svatbu, aby vypadal dokonale? Vše se dozvíte na svatebním veletrhu ve Starém Městě u Uherského Hradiště, který se koná 16. listopadu 2014.

AKCE JIŽ PROBĚHLA

Na svatebním veletrhu se dozvíte také, proč se nesmí ženich svými doplňky barevně ladit se slavnostní tabulí. Nebo za jakých podmínek může mít košili s krátkým rukávem. Na tyto otázky vám odpoví a další skvělé rady a tipy vám prozradí odborní poradci BANDI.

Součástí veletrhu bude kromě prezentace firem také bohatý doprovodný program, módní přehlídky a slosování tomboly o hodnotné ceny.

Svatební veletrh ve Starém Městě se koná v neděli 16. listopadu od 11 do 17 hod. Podívejte se na harmonogram veletrhu na webových stránkách Slovácké svatební show 2014. 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...