Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P II. Carducci - cílevědomý muž

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek V.I.P. II. Carducci je vyštíhlený model vhodný pro všechny moderní muže. Využije je manažer k dennímu nošení do zaměstnání, student u zkoušek i jakýkoli muž na ples či jinou společenskou událost.

Tlumená modř i jemný vzor dodávají tomuto obleku nádech exkluzivity a vytříbeného stylu. Specifická barva umožňuje kombinovat oblek s košilemi v moderních odstínech. Oblek vám nabízí možnost volit mezi černou, nebo hnědou barvou opasku a obuvi. Obě varianty působí skvěle. 


Popis pánského obleku

Pánský oblek V.I.P. II. Carducci je vyroben z jemného kvalitního materiálu. Tlumená modř je protkána jemným vzorkem v podobě bílých teček. Dodávají obleku prosvětlený lehký vzhled, díky kterému v obleku budete působit opravdu elegantně. Je vhodný pro denní formální i večerní neformální události.

Pánský oblek BANDI, model...
Složení materiálu je 55 % vlny, 30 % viskózy a 15 % polyesteru, což zaručuje obleku trvalou formu a minimální možnost pokrčení. Díky prodyšnosti látky se v něm budete cítit vždy pohodlně.

Sako obleku V.I.P. II. Carducci je mírně vyštíhleného střihu se dvěma knoflíky. Moderní vzhled zvýrazňují prvky jako šikmo položené kapsy, zúžené klopy či jeden rozparek na zadní straně saka. Sako sportovního vzhledu vypadá také skvěle samostatně jako volnočasový model například k běžným kalhotám a hnědým doplňkům.


Původní cena: 5.299 Kč

Nová výprodejová cena: 3.999 Kč

Ušetříte: 1.300 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip navíc

Víte, že k pánskému obleku můžete nosit pouze společenskou šněrovací obuv? Ke temně modrému obleku vybírejte černou nebo hnědou obuv. Abyste se v pánských botách cítili pohodlně a vydrželi v nich i celý den, doporučujeme zvolit boty kožené. Podívejte se aktuální nabídku ručně šité kožené obuvi BANDI za skvělé ceny.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...