Archiv článků

50 % SLEVA - VÝJIMEČNÁ AKCE PRO POLICISTY, HASIČE A ZÁCHRANÁŘE. Vánoční poděkování od BANDI, že za nás denně nasazují své životy.

AKCE - 50% sleva pro poli...
Výjimečná vánoční akce pro POLICISTY, HASIČE a ZÁCHRANÁŘE ve dnech od 10. do 20. 12. 2015. Vážíme si vaší náročné a užitečné práce, kterou pro nás všechny odvádíte každý den. Jako poděkování jsme pro Vás připravili vánoční dárek ve formě 50% SLEVY na veškerý sortiment pánské společenské módy BANDI. 

Všichni hasiči, policisté a záchranáři si mohou nakoupit na kterékoliv prodejně BANDI značkovou společenskou i volnočasovou módu. Například oblečení a dárky k Vánocům nebo na blížící se plesovou sezónu. 

Čtěte více o tom, jak poděkování ve formě 50% slevy využít.

AKCE UKONČENA

Proč BANDI pomáhá


Hasiči, policisté a záchranáři pro nás denně nasazují své zdraví a někdy i svůj vlastní život. Přesto všechno za svou práci všichni obdrží mzdu podobnou, jako například stolař, novinář nebo automechanik. Leckdy i méně.

Oproti tomu manažeři nebo sportovci vydělávají díky svým úspěchům desetitisíce, statisíce i milióny korun. BANDI jim ten úspěch a možnosti samozřejmě přeje. Chceme jen všem hasičům, policistům a záchranářům poděkovat, protože je jejich práce nedoceněna a poděkování si zaslouží. 

Velice si přejeme, aby vás tento druh dárku potěšil. A to nejen muže, ale i ženy. Třeba jen tím, že spolu usednete k vánočnímu stolu a svým hezkým oblečením přispějete k pohodové rodinné atmosféře. A to jak při štědrovečerní večeři, tak i u stromečku při rozdávání dárků od Ježíška. Plesová sezóna je taktéž za dveřmi. No řekněte sami, která žena by nechtěla mít po svém boku pravého a hezky oblečeného gentlemana?


Příklad slevy při vašem nákupu


Pánský oblek6.999 Kč

SLEVA 50%3.550 Kč

Zaplatíte pouze3.449 Kč

Při standardním nákupu společenského oblečení, například na ples zaplatíte za jeden z luxusních obleků, košile a kravaty místo běžné ceny 9.247 Kč pouhou polovinu, tedy jen 4.623 Kč. A to se vyplatí. 


Jak se prokázat, abyste slevu získali


Městský policista - služební průkaz zaměstnance Městské policie, který je ve služebním poměru s fotografií a identifikačním číslem.

Policista ČR - služební průkaz zaměstnance Policie České republiky, který je ve služebním poměru s fotografií a identifikačním číslem.

Hasič - služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií.

Záchranář - písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány s občanským průkazem.

Přísné podmínky jsou nastaveny proto, že se mezi námi občas najdou lidé, kteří by této akce chtěli zneužít ve svůj prospěch. BANDI chce pomoci opravdu jen těm, kteří zasvětili svůj pracovní život pomoci druhým a nejsou patřičně doceněni. Bez výše uvedených podmínek při prokázání svého zaměstnání nebude možné slevu nárokovat a uplatnit.


Podmínky AKCE


- 50% sleva platí na jakýkoliv nezlevněný sortiment v kamenných prodejnách pánské společenské módy BANDI.

- Akce neplatí pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz, protože se nelze osobně prokázat.

- Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou či akcí.

- Akce je platná pouze pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, Městské policie, Hasičského záchranného sboru ČR a poskytovatelů zdravotnické záchranné služby.

- Podmínkou pro uplatnění slevy 50% je registrace klienta u BANDI. Při registraci je nutné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu bude moct využít dalších výhod, které BANDI nabízí.

- Klient, který nakoupí nad hodnotu 3.000 Kč získá věrnostní V.I.P. kartu Black, díky které bude mít 5% slevu na každý další nákup a bude moci využít jiných speciálních výhod, které jsou pouze pro věrné klienty.

- Akce platí pouze v předvánočním období od 10. do 20. 12. 2015. 

- Slevu získá pouze klient, který se prokáže platným originálním služebním průkazem pro policisty či hasiče z povolání. Na uniformu či jiné doklady bez fotografie, popřípadě odznaky nebude brán zřetel. Záchranáři musí předložit potvrzení o zaměstnání s druhem práce z oblasti zdravotnické záchranné služby. 

- Sleva neplatí pro občanské pracovníky Policie ČR, Městské policie, Hasičského záchranného sboru a pracovníky z oblasti zdravotní záchranné služby, jako jsou administrativní pracovníci, technici a jiní.

- Akce umožňuje opakované nákupy do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Pokud si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit mimo jiné už pouze jednu košili do počtu tří kusů.

- Sleva 50 % se vztahuje také na úpravy obleků dle platného ceníku od profesionální krejčí z BANDI VAMOS. Pokud tedy budete potřebovat zkrátit rukávy u saka, délku kalhot, obvod pasu a jiné, můžete využít 50% slevy i na tyto služby. Díky upravenému obleku přesně na vaši míru, budete vypadat dokonale při jakékoliv společenské události. Pro více informací se ptejte poradců v prodejnách Pánské obleky BANDI.

- Akce platí i pro ženy v případě, že jsou ve služebním poměru.

- Akce se nevztahuje na rodinné příslušníky.

- Sleva není přenosná, ve smyslu, že nelze, aby slevu uplatnil rodinný příslušník nebo kamarád. A to ani v případě, že přinese služební průkaz od kolegy nebo nám napíše informační e-mail, že se k nám dostaví syn strážníka městské policie a podobně. Slevu může uplatnit pouze klient, který fyzicky předloží svůj služební průkaz nebo potvrzení o zaměstnání. 


Odpovědi na vaše otázky


Pracuji u Policie České republiky jako administrativní pracovnice. Mohu také využít slevy?

Ne, toto nelze. BANDI v tuto chvíli poskytuje slevu pouze policistům a hasičům, kteří jsou ve služebním poměru. Pro takzvané občanské zaměstnance, jako je administrativa, technici a jiné, se 50% sleva nevztahuje.


Platí tato akce také pro dobrovolné hasiče?

Neplatí. Slevu 50 % na veškerý sortiment značky BANDI může uplatnit pouze hasič z povolání, který se prokáže platným průkazem.


Pracuji jako strážník Městské policie, mohu slevu uplatnit, když jsem žena nebo platí pouze pro muže?

Ano, sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve služebním poměru. 


Můj manžel je policista. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?

Ne, toto nelze. Při nákupu a uplatnění slevy 50 % musí policista nebo hasič osobně předložit platný průkaz s fotografií a záchranář potvrzení o zaměstnání. Tato akce neplatí pro rodinné příslušníky. Můžete navštívit prodejnu s manželem a pomoci mu s výběrem pánského společenského oblečení k Vánocům nebo třeba na ples.


Je tato akce určená také pro městskou policii z Liberce, kde nemáte prodejnu?

Ano, tato akce je platná pro všechny policisty, hasiče a záchranáře z celé České republiky.


Nedostanu se k vám na prodejnu. Můžu využít slevy a nakoupit na vašem e-shopu www.BandiVamos.cz?

Ne, toto nelze. Akci lze využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI. Akce neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz. Aby hasič, policista nebo záchranář slevu uplatnil, musí se osobně legitimovat platným průkazem s fotografií.


Stačí mi pro legitimaci odznak?

Ne. K tomu, abychom vám mohli poskytnout 50 % slevu, musíme mít jistotu, že jste opravdu policista. Dostatečným důkazem je pro nás váš služební průkaz s fotografií. Vždy se najdou lidé, kteří budou chtít akce zneužít a prodejci nemají možnost zjistit, zda je odznak pravý, platný a podobně.


Obdržel jsem vánoční voucher v hodnotě 200 Kč. Můžu jej uplatnit i se slevou 50 %?

Ne, toto nelze. Slevy BANDI VAMOS se nesčítají. Tento Vánoční Voucher můžete někomu věnovat nebo jej proměnit při dalším nákupu.


Už jsem u vás několikrát nakoupil a mám věrnostní V.I.P. kartičku na 5 % slevu. Můžu ji využít?

Ne, toto nelze. Slevy BANDI VAMOS se při této výjimečné akci nesčítají. 


Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Můžu tuto kartu využít, abych získal další 7% slevu ještě k těm 50 % a tak měl 57% slevu?

Ne, toto nelze. Žádná sleva se v případě této výjimečné akce nesčítá, můžete využít pouze jedné slevy. Pokud se prokážete platným služebním průkazem, dostanete 50 % slevu na veškerý sortiment nezlevněného zboží.


Musím přijít v uniformě?

Ne, to samozřejmě nemusíte. Ale abyste se mohl prokázat, že jste policista nebo hasič, musíte mít u sebe platný služební průkaz s fotografií. Záchranáři musí mít potvrzení o zaměstnání, které zkontrolujeme s jejich občanským průkazem.


Pracuji jako voják z povolání. Vztahuje se tato akce také na vojenskou policii?

Ne, nevztahuje. Platí pouze pro výše uvedené, tedy pro Policii ČR, Městskou policii, Hasičský záchranný sbor a poskytovatele zdravotnické záchranné služby.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...