Archiv článků

Pozvánka pro nevěsty a ženichy na svatební veletrh v Českých Budějovicích

Svatební veletrh České Bu...
Nevěsty a ženichové, přijďte se podívat na výstavní expozici Pánské obleky BANDI na svatebním veletrhu České Budějovice. Dozvíte se například, jak správně barevně sladit ženicha s nevěstou. Nebo, který oblek není na svatbu vhodný a proč. Nebo podle čeho vybírat manžetové knoflíčky a jiné doplňky pro ženicha. Odborní poradci z Pánské obleky BANDI vám vše na místě předvedou a vysvětlí, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou.

Přijďte se nechat inspirovat na svatební veletrh České Budějovice již 17. ledna. Na co dalšího se můžete těšit na svatebním veletrhu, čtěte v článku.

Akce již proběhla.

Svatební veletrh České Budějovice

Součástí veletrhu bude, kromě prezentace firem z různých oborů, také bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů a pánských obleků BANDI pro ženicha. Také jsou připraveny vstupy s cennými radami, tipy a triky pro nevěsty, ochutnávky a mnoho dalšího.

Nebude chybět ani soutěž či losování o velice hodnotné i praktické ceny. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Svatební veletrh v Českých Budějovicích se koná již tento víkend 17. ledna 2015. na Výstavišti. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu České Budějovice. Těšíme se na vás.

Foto: Výstavní expozice Pánské obleky BANDI na svatebním veletrhu.


Tip pro vás

Ženichové, chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů? Podívejte se na nádherné svatební oblečení pro ženicha na e-shopu BandiVamos.cz. Například svatební kravaty s kapesníčkem do saka nebo svatební vesty vyzdvihnou úroveň vašeho slavnostního oblečení a zaručeně budete vypadat nejlépe ze všech mužů na svatbě.


 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...