Archiv článků

Akce BANDI billboard 2015 - vyfoť se u billboardu BANDI a kravatu máš zadarmo

BANDI billboard 2015 - vy...
BANDI rozdává kravaty ZDARMA. Jedinečná akce, kdy vyhrává každý. Stačí, abyste se v průběhu ledna vyfotili u billboardu BANDI a získáte VOUCHER na kravatu do hodnoty 299 Kč. A to není vše! Po skončení akce vylosujeme 12 výherců, kteří získají luxusní pánský oblek BANDI dle vlastního výběru úplně zadarmo.

Billboardová kampaň BANDI, s krasobruslařem Tomášem Vernerem, probíhá na území celé České republiky. Billboardy tedy můžete najít ve všech krajích. Od Aše až po Jablunkov. Jezdíte do práce denně kolem billboardu? Vyfoťte se u něj a kravata je vaše. Je to jednoduché, ale pozor. Akce platí pouze do 31. ledna 2015.

Kam poslat fotku, abyste kravatu získali, čtěte v článku.


Pravidla akce BANDI billboard 2015

Vyfoťte se před billboardem BANDI za denního světla. Po vyplnění formuláře a zaslání fotografie dostanete potvrzovací e-mail o přijetí. Po fyzickém zkontrolování fotografií administrátory akce vám bude zaslán na e-mail VOUCHER na kravatu do hodnoty 299 Kč. Automaticky vás tímto zařadíme do slosování o 12 pánských obleků BANDI, která se bude vyhodnocovat po ukončení akce. Šanci má tedy opravdu každý. Přečtěte si bližší podmínky akce BANDI billboard 2015, kde najdete také odpovědi na nejčastější otázky. Pokud vaše fotografie bude vyhovovat podle zadaných podmínek, kravata zdarma bude vaše.


Pro vložení fotografie klikněte na odkaz CHCI KRAVATU ZDARMA.


Tip na uvázání kravaty

Teď si možná řeknete, že jste nevázali kravatu už sto let!? Nevadí. Podívejte se na jednoduchý videonávod na vázání kravatového uzlu. Podle toho videa to zvládne i malé dítě.


Nevíte si rady, jakou kravatu vybrat?

Pánský oblek BANDI, model...
Nevadí. V prodejnách Pánské obleky BANDI vám odborní poradci s výběrem poradí. A z jakých modelů a barev kravat budete mít možnost v prodejnách BANDI vybírat? Podívejte se na e-shop BandiVamos.cz. Je to jen úzký výběr. Na prodejnách je jich daleko více. Určitě si vyberete dle svého vkusu.


Doporučujeme

Podívejte se, jaký pánský oblek BANDI můžete například vyhrát. Všichni výherci pánského obleku jej budou mít upravený na přesně míru zcela zdarma od profesionálních krejčí BANDI tak, aby vypadali skvěle.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...