Archiv článků

Chcete, aby ženich vypadal skvěle? To se dozvíte na svatebním veletrhu v Olomouci

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete, aby ženich na svatbě vypadal skvěle? Jak na to vám poradí odborní poradci BANDI na svatebním veletrhu Svatba nanečisto.

Na výstavní expozici Pánské obleky BANDI se například dozvíte, podle čeho se ženich barevně ladí, nebo proč se nosí k obleku košile s dlouhým rukávem nebo, že se spodní knoflík u saka nikdy nezapíná. Je toho mnohem více, co byste měli vědět, aby váš svatební den byl dokonalý. Přijďte si prohlédnout exkluzivní svatební obleky BANDI a inspirujte se, aby váš svatební den byl dokonalý.

6. ročník oblíbeného svatebního veletrhu se koná od 13. do 15. 2. 2015 na výstavišti Flora v Olomouci. Na co všechno se můžete těšit, čtěte v článku. 

Svatební veletrh Svatba nanečisto 

Součástí veletrhu bude, kromě prezentace firem z různých oborů, také bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů a pánských obleků BANDI pro ženicha. Také jsou připraveny vstupy s cennými radami, tipy a triky pro nevěsty, ochutnávky a mnoho dalšího. Nebudou chybět zajímavé a zábavné soutěže, jako je například možnost vyzkoušet si svatbu nanečisto. 

Tak neváhejte a přijďte se podívat. Svatební veletrh v Olomouci na výstavišti Flora se koná o víkendu od 13. 2. do 15. 2. 2015. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách svatebního veletrhu Svatba nanečisto. Těšíme se na vás.


Foto: Výstavní expozice Pánské obleky BANDI na svatebním veletrhu.

Tip pro vás

Ženichové, chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů? Podívejte se na nádherné svatební oblečení pro ženicha na e-shopu BandiVamos.cz. Například svatební kravaty s kapesníčkem do saka nebo svatební vesty vyzdvihnou úroveň vašeho slavnostního oblečení a zaručeně budete vypadat nejlépe ze všech mužů na svatbě.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...