Archiv článků

Zveme všechny snoubence na svatební veletrh v Bratislavě.

Dětský oblek BANDI Antrac...
Rozhodli jste se zpečetit svůj vztah svatbou? Určili jste už datum? Pak přípravy mohou začít! Přijeďte načerpat inspiraci na Svatební veletrh v Bratislavě. Veletrh se uskuteční ve dnech 13. – 14. února 2015 v hale Bstred. Získáte zde všechny potřebné informace a rady od odborníků z České a Slovenské republiky, kteří se sjeli na jedno místo, aby vám pomohli změnit váš sen ve skutečnost.

Na programu veletrhu bude například taneční vystoupení, módní přehlídka svatebních šatů, A to není všechno! Čtěte dál.

Svatební veletrh-ženich
Na veletrhu se dozvíte například jakou barvu obleku vybrat na svatbu, jak barevně sladit doplňky ženicha a nevěsty, jakou kravatu zvolit a jak ji správně uvázat. Nejenom na tyto otázky, vám odpoví odborní poradci Pánských obleků BANDI, kteří pro vás připravili expozici luxusních svatebních pánských obleků. Po celou dobu veletrhu vám budou k dispozici, aby vám poradili a pomohli ve vašem výběru.

Veletrh je doplněn také doprovodným program. Můžete se těšit například na finále soutěže Nevěsta roku 2014 nebo na svatební aukci. Nebudou chybět ani soutěže o hodnotné ceny. Celým Svatebním veletrhem vás bude provázet Marek Fajnor, moderátor veletrhu.

Těšíme se na vaši návštěvu!


Aktuálně

Ženichové, nechcete nechat přípravy na poslední chvíli? Chcete překvapit svou snoubenku a sladit se s jejími doplňky dokonale? Podívejte se na aktuální nabídku svatebních doplňků v internetovém obchodě  BandiVamos.cz.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...