Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Jorge - vhodný pro každou příležitost

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek slim TIBBI Jorge je vyštíhlený model navržený podle nejnovějších módní trendů. Je vyroben z velice tmavé modré barvy, která se jemně projeví na denním světle. Díky matnému provedení je oblek univerzální pro jakoukoliv společenskou nebo pracovní událost. Doporučujeme jej například manažerům, studentům, ženichům, svatebním hostům a všem mužům na ples. 

Decentní designové prvky oživují jednoduchý vzhled obleku a dodávají mu na uvolněné eleganci. V modelu Jorge budete vypadat jako sebevědomý a úspěšný muž.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Sako modelu Jorge je navržené ve střihu slim. Ten se vyznačuje zúžení v oblasti pasu a ramen a také zkrácenou délkou saka i rukávů. Tento styl je ve světě moderní a velice oblíbený. Jednoduchý styl je osvěžen o další nejnovější prvky, jako jsou zešikmené kapsy, zúžené klopy a dva rozparky na zadní straně saka. Druhá kapsa na pravé straně saka navíc dodává obleku originální vzhled.

Kalhoty jsou také vyštíhlené s nažehlenými puky. Navíc jsou doplněny o praktickým protiskluzovým pásem, díky kterému vám kalhoty budou skvěle sedět. 

Materiál obleku Jorge je vyroben z převážně kvalitní přírodní vlny ze 70 %, díky které je oblek velice příjemný na dotek, prodyšný a lehký. Pro ještě větší komfort byla do látky přidána směs 20 % polyesteru a 10 % viskózy. Tato vyvážená kombinace materiálů vám zajistí lepší pohyblivost v obleku, příjemný pocit i při celodenním nošení. Navíc toto složení oblek chrání proti nadměrnému pomačkání a zachovává jeho stálou formu, aby vypadal co nejdéle jako nový.


Akční cena

Původní cena: 6.999 Kč

Nová cena po slevě: 3.499 Kč

Ušetříte: 3.500 Kč

VYPRODÁNO

UPOZORNĚNÍ: Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Při fotografování obleku zvolili designéři od BANDI denní outfit vhodný pro manažera do zaměstnání. K obleku zvolili bíločernou košili PESCARA, širokou kravatu s diagonálními pruhy, kožený opasek a obuv v černé barvě. Inspirujte se nejnovějšími módními trendy.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Tip pro vás

Nakupujete rádi na internetu z pohodlí vašeho domova? Podívejte se na aktuální nabídku internetového obchodu BandiVamos.cz a ušetřete tak svůj volný čas.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...