Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II. Moretti - pro cílevědomého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Dvoudílný pánský oblek V.I.P. II Moretti je vyštíhlený oblek, který je navržený především pro manažery do zaměstnání, pro studenty ke zkouškám nebo do tanečních. Tento model obleku doporučujeme také k promocím, pro ženichy jako svatební oblek, pro svatební hosty, na plesy nebo k jakékoliv oslavné události.

Pánský oblek V.I.P II. Moretti je vyroben z vynikajícího materiálu tmavé grafitové barvy. Oblek využijete na jakoukoli příležitost, protože je tmavý a matný. V tomto modelu pánského obleku BANDI budete vypadat skvěle a úspěšně v zaměstnání, na slavnostních, společenských nebo studijních událostech.

Popis pánského obleku

Pánský oblek V.I.P II. Moretti je navržený podle nejnovějších italských trendů. Tento model je novinkou ve světě pánské společenské módy. Je vyšší řadou pánských obleků BANDI VAMOS, které se vyznačují vyštíhleným střihem saka a zúženými kalhotami bez sámek. Skvělým detailem jsou šikmo položené kapsy saka, které podporují lehce ležérní střih a moderní vzhled obleku.

Složení materiálu 40 % vlna, 30 % polyester a 30 % viskóza vám zajistí, že si oblek zachová trvalou formu, minimální možnost pokrčení a prodyšnost, kterou jistě oceníte v letním období.

Původní cena: 5.299,- Kč

Nová cena po slevě: 3.999,-Kč

Ušetříte: 1.300,- Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ V prodeji je posledních několik kusů tohoto modelu. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

Při focení ve fotoateléru byl outfit inspirován italskou módou pro muže a je laděný do hnědé barvy. K Pánskému obleku V.I.P. II Moretti byla vybrána moderní košile REGULAR - Cocolato, stylová kravata Retro, svetr ESTATE, kapesníček do saka, kožený opasek AUTOMAT a pánská kožená obuv Tutti Marone.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánské obleky BANDI, mode...


Doporučení

V chladnějším počasí vám k tomuto pánskému obleku doporučujeme pánský svetr z jemného úpletu. S dobře vybranou košilí a kravatou budete vypadat stylově. Podívejte se na aktuální nabídku moderních svetrů za velice příznivé ceny.


Tip pro vás

Víte, že barva pánských ponožek se k obleku vybírá podle barvy obuvi? Podívejte se na sortiment ručně šité pánské společenské obuvi BANDI VAMOS.


Neutrácejte zbytečně

Zajistěte si předem slevu pro první nákup, abyste si pořídili tento oblek u Pánské obleky BANDI za ještě nižší cenu. Vyplňte Test pro muže. Pokud budete v testu úspěšní, ušetříte.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...