Archiv článků

Jak obléknout ženicha na svatbu? To se dozvíte na svatebním veletrhu v Plzni

Pánský oblek V.I.P. Scorp...
Chcete, aby ženich na svatbě vypadal skvěle a vaše svatební fotky vypadaly dokonale? Jak na to vám poradí odborní poradci BANDI na svatebním veletrhu v Plzni. Na výstavní expozici Pánské obleky BANDI se například dozvíte, podle čeho se ženich barevně ladí. Zjistíte také, proč se nosí k obleku pouze košile s dlouhým rukávem. Přijďte se poradit a zároveň si prohlédnout moderní outfity svatebního oblečení pro ženicha. 

6. ročník oblíbeného svatebního veletrhu se koná 1. března 2015 v Congress Center Parkhotel Plzeň. Přečtěte si, na co se můžete těšit.


Svatební veletrh v Plzni

Součástí veletrhu bude, kromě prezentace firem z různých oborů, také velice bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů a pánských obleků BANDI pro ženicha, dále uvidíte barmanskou show nebo přehlídku spodního prádla pro nevěsty. Také jsou pro vás připraveny vstupy s cennými radami, tipy a triky. Nebude chybět také výstava luxusních automobilů, limuzín, exkluzivních diamantových šperků a mnoho dalšího.

Tak neváhejte a přijďte se podívat. Svatební veletrh v Congress Center Parkhotel Plzeň se koná již 1. března. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu Plzeň

Odborní poradci BANDI vás rádi uvidí na výstavní expozici Pánských obleků a doplňků pro ženicha.


Výstavní expozice svatebního veletrhu

Foto: Výstavní expozice značky Pánské obleky BANDI na svatebním veletrhu.


Tip pro vás

Ženichové, chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů? Podívejte se na nádherné svatební oblečení pro ženicha na e-shopu BandiVamos.cz. Například svatební kravaty s kapesníčkem do saka nebo svatební vesty vyzdvihnou úroveň vašeho slavnostního oblečení a zaručeně budete vypadat nejlépe ze všech mužů na svatbě.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...