Archiv článků

AKCE pro studenty. Luxusní obleky BANDI za 50 % ceny

AKCE pro studenty. Luxusn...
Čeká tě maturita, státnice nebo jiná zkouška? Potřebuješ se obléknout, ale nechceš zbytečně utrácet peníze? Využij jedinečné AKCE a pořiď si luxusní oblek BANDI z nejvyšší modelové řady Premium Collection za polovinu ceny. Ušetříš několik tisíc korun. 

Vybrali jsme pro tebe dva modely obleků, které jsou vhodné ke zkouškám. Tyto obleky jsou navrženy podle nejnovějších světových trendů a vyrobeny z exkluzivního materiálu. Získej to nejlepší od BANDI. 

AKCE platí pouze do 12. 4. 2015. 

AKCE UKONČENA

Obleky pro studenty za 50% cenu

Pánský oblek BANDI, model...
1) Pánský oblek slim BANDI, model slim TIBBI Jorge

Tmavý a matný oblek je vytvořený v moderním vyštíhleném střihu, který ti sedne, jako by byl oblek šitý na míru. Jednoduchá elegance je oživená designovými prvky, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy. Díky materiálu té nejvyšší kvality se budeš v obleku cítit příjemně a pohodlně.

Pokud chceš oblek, ke kterému si můžeš vzít jakoukoliv barvu košile, a který využiješ na jakoukoli příležitost, vyber si model slim TIBBI Jorge. 


Pánský oblek BANDI, model...
2) Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Mateo

Tento prvotřídní oblek z prémiové kolekce BANDI je výjimečný detailním zpracováním a moderním střihem slim. Oblek je navržený v tmavě modré barvě s jemným károvaným vzorem. Díky kvalitnímu materiálu je oblek velice lehký, prodyšný a zachová si trvalou formu. 

Pokud chceš moderní oblek, ve kterém budeš vypadat skvěle, a který jen tak někdo nemá, vyber si model slim TIBBI Mateo.


Cena obleků v AKCI

Původní cena: 6.999 Kč

Nová cena pro studenty po slevě 50%: 3.499 Kč

Ušetříš: 3.500 Kč

A navíc budeš mít oblek upravený na tvou míru zcela ZDARMA. Profesionální krejčí od BANDI ti upraví délku rukávů, délku kalhot a podobně, podle toho co budeš potřebovat. A to tak, abys vypadal opravdu skvěle, cítil se sebejistě a tím si zvýšil své šance na úspěch.  

V ceně je zahrnutý obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal poskytne tvému obleku dostatečný komfort nejen na cestách, ale také při jeho uskladnění.


Podmínky pro uplatnění slevy

1) Vyber si jakoukoliv košili a jakoukoliv kravatu v jakékoliv hodnotě. 

2) Předlož prodejcům potvrzení o studiu, ISIC, průkaz MHD s razítkem školy nebo studentský průkaz.

Pokud splníš tyto dvě podmínky, oblek z luxusní prémiové kolekce bude tvůj. Ale pospěš si. Obleky v běžné velikosti vždy rychle mizí. Nemůžeme ti zaručit, že tvá velikost nebude již vyprodána.


Podmínky AKCE

- Akce platí pouze ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI a neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz.

- Student musí splnit podmínky AKCE a nakoupit košili s kravatou v jakékoliv hodnotě.

- Akce platí pro studenty od 15 let studující střední školu, do 26 let studující vysokou školu.

- Student musí prokázat, že studuje na střední či vysoké škole. Je povinen předložit prodejci na pokladně potvrzení o studiu, ISIC, průkaz MHD s razítkem školy nebo studentský průkaz.

- Akci může využít pouze student, který se prokáže průkazem. Nelze využít akce pro jiné osoby, doprovody, rodinné příslušníky a podobně. Akce je výhradně určená studentům.

- BANDI VAMOS s.r.o. nezaručuje, že na každého studenta bude správná velikost vybraného modelu obleku. Jedná se o akci a běžné velikosti jsou vždy rychle vyprodané.

- Akce se nesčítá s žádnou jinou slevou nebo akcí BANDI VAMOS ani s průkazem ISIC.

- Akce platí pouze 12. 4. 2015 nebo do vyprodání zásob.


 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...